Makroskop
Tak takéto zariadenie ste hádam ešte nevideli! Nakuknite do jeho vnútra cez okrúhle otvory a pozrite sa na skrytý obrázok. Dokážete rozoznať nosorožca od pizze len podľa niekoľkých čiar? Dobre si prezrite odhalené kúsky obrázka, zapojte svoju fantáziu, uhádnite čo je na obrázku a získajte body. Čím menej okienok potrebujete na uhádnutie, tým viac bodov môžete získať. Ale pozor! Ak neuhádnete, čo sa skrýva na obrázku, o body prídete!  Hra je veľmi jednoduchá. Zostavíte Makroskop, vložíte doňho obrázky a hra môže začať. Hráč hodí dvomi kockami a odkryje okienka s číslami, ktoré padli na kocke. Nakukne cez okienka na obrázok a vidí tam.....no ktovie čo by to tak mohlo byť. Pokiaľ sa vám podarí správne uhádnuť, čo je na obrázku, získate kryštály, po 10 kolách sa kryštály spočítajú a vyhráva ten, kto ich nazbieral najviac! Kto z vás má najlepšiu predstavivosť a nazbiera za 10 kôl najviac bodov?
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Tak takéto zariadenie ste hádam ešte nevideli! Nakuknite do jeho vnútra cez okrúhle otvory a pozrite sa na skrytý obrázok. Dokážete rozoznať nosorožca od pizze len podľa niekoľkých čiar?

Dobre si prezrite odhalené kúsky obrázka, zapojte svoju fantáziu, uhádnite čo je na obrázku a získajte body. Čím menej okienok potrebujete na uhádnutie, tým viac bodov môžete získať. Ale pozor! Ak neuhádnete, čo sa skrýva na obrázku, o body prídete! 

Hra je veľmi jednoduchá. Zostavíte Makroskop, vložíte doňho obrázky a hra môže začať. Hráč hodí dvomi kockami a odkryje okienka s číslami, ktoré padli na kocke. Nakukne cez okienka na obrázok a vidí tam.....no ktovie čo by to tak mohlo byť. Pokiaľ sa vám podarí správne uhádnuť, čo je na obrázku, získate kryštály, po 10 kolách sa kryštály spočítajú a vyhráva ten, kto ich nazbieral najviac! Kto z vás má najlepšiu predstavivosť a nazbiera za 10 kôl najviac bodov?

Obsah hry:
  • 1 makroskop
  • 54 žltých víťazných kryštálov (hodnota 1 bod)
  • 10 modrých víťazných kryštálov (hodnota 10 bodov)
  • 12 žetónov
  • 200 obojstranných obrázkových kariet
  • 2 kocky
  • 1 figúrka
  • 1 počítadlo kôl
  • pravidlá hry v českom a slovenskom jazyku
Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje