Malacca
Prístav Malacca, nazývaný tiež Perla východných morí, je deň čo deň cieľom obchodníkov z celého sveta. Do zradných malackých vôd vyplávaš ako kapitán či kapitánka svojej vlastnej lode s cieľom nazhromaždiť čo najväčšie bohatstvo. Zvolíš si cestu obchodníka, ochrancu obchodných lodí či piráta? Kartová lahôdka pre fanúšikov pirátov! Výzva pre hráčov, ktorí radi stávkujú a riskujú. Nič nie je náhodné - dokáž, že vieš ostatných oblafnúť! Malacca má unikátny herný princíp kombinujúcí stávkovanie a schopnosť odhadnúť, ako sa kto zachová. Je krátka, zábavná a napínavá až do konca. Baví dievčatá, chlapcov, starých, mladých, skúsených aj začínajúcich. Malacckým prielivom plávajú obchodné lode. Vy a vaši protihráči ste v úlohe kapitánov, ktorí môžu s týmito loďami obchodovať, zaútočiť na ne, alebo ich naopak pred útokmi pirátov brániť a nakloniť si tak guvernéra. Každá loď vezie náklad, ktorý je lákadlom pre prípadných pirátov. Chcete pôsobiť ako obchodník alebo zo šlamastyky vykormidlovať ako ochránca lodí pred pirátmi? Nikto si nemôže byť istý! Aby uspel, musí prečítať svojich súperov! Ako útok, tak aj obrana alebo obchod predstavujú zisk aj riziko!
Odporúčaný vek:
9 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
11,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Prístav Malacca, nazývaný tiež Perla východných morí, je deň čo deň cieľom obchodníkov z celého sveta. Do zradných malackých vôd vyplávaš ako kapitán či kapitánka svojej vlastnej lode s cieľom nazhromaždiť čo najväčšie bohatstvo. Zvolíš si cestu obchodníka, ochrancu obchodných lodí či piráta? Kartová lahôdka pre fanúšikov pirátov! Výzva pre hráčov, ktorí radi stávkujú a riskujú. Nič nie je náhodné - dokáž, že vieš ostatných oblafnúť!

Malacca má unikátny herný princíp kombinujúcí stávkovanie a schopnosť odhadnúť, ako sa kto zachová. Je krátka, zábavná a napínavá až do konca. Baví dievčatá, chlapcov, starých, mladých, skúsených aj začínajúcich.

Malacckým prielivom plávajú obchodné lode. Vy a vaši protihráči ste v úlohe kapitánov, ktorí môžu s týmito loďami obchodovať, zaútočiť na ne, alebo ich naopak pred útokmi pirátov brániť a nakloniť si tak guvernéra. Každá loď vezie náklad, ktorý je lákadlom pre prípadných pirátov. Chcete pôsobiť ako obchodník alebo zo šlamastyky vykormidlovať ako ochránca lodí pred pirátmi? Nikto si nemôže byť istý! Aby uspel, musí prečítať svojich súperov! Ako útok, tak aj obrana alebo obchod predstavujú zisk aj riziko!

Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
9+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Jan Daněk, Jiří Daněk, Jan Drevikovsky, Jiří Dvořá
Rok vydania:
2013
Hodnotenie hry
Roman
6.6.2019
Malacca je super hra, ktorá kombinuje zábavné herné princípy. Veľkým plusom je, že je až pre 8 hráčov čo je super pre párty. Pravidlá sa vysvetlia ľahko a je pri nej zábava.
1 Hodnotenie
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje