Malí světoběžníci
Malí světoběžníci je krásna kooperatívna hra o poznávaní nových kultúr. V tejto hre budete spolu spoznávať svetové kultúry a snažiť sa doplniť cestovný pas chýbajúcimi pečiatkami.Vyberáte si Vám známy obrázok na karte, hodíte kockou a posuniete sa ku kontinentu, ktorý si myslíte, že sa viaže k danému obrázku. Hráč po Vašej lavici skontroluje správnosť kontinentu a povie Vám, čo máte robiť. V hre sú tri druhy úloh - Kde na světě? Najděte to. Víte že…Cieľom je zaplniť Váš pas pečiatkami, kým sa Vám minú všetky cestovné lístky.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
19,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Malí světoběžníci je krásna kooperatívna hra o poznávaní nových kultúr. V tejto hre budete spolu spoznávať svetové kultúry a snažiť sa doplniť cestovný pas chýbajúcimi pečiatkami.
Vyberáte si Vám známy obrázok na karte, hodíte kockou a posuniete sa ku kontinentu, ktorý si myslíte, že sa viaže k danému obrázku. Hráč po Vašej lavici skontroluje správnosť kontinentu a povie Vám, čo máte robiť. V hre sú tri druhy úloh - Kde na světě? Najděte to. Víte že…
Cieľom je zaplniť Váš pas pečiatkami, kým sa Vám minú všetky cestovné lístky.

Obsah hry:

hracia doska, 100 kariet, 1 cestovný pas s pečiatkami, 1 vrecúško, 40 žetónov, 7 cestovných lístkov, 6 herných postáv, kocka, pravidlá hry (hra je v českom jazyku)

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje