Mariokart - Das Logikspiel
V hre Mariokart - das Logikspiel sa zapotíte pri riešení hlavolamu hľadajúceho odpoveď na otázku: kto vlastne vyhral napínavé preteky? Viete, že sa to udialo, ale od toľkého vzrušenia si nič nepamätáte. Našťastie máte k dispozícii rôzne pomôcky, pripomínajúce vám ako to vyzeralo tesne pred cieľom. Zodpoviete správne všetky otázky a podarí sa vám zrekonštruovať posledné okamihy pretekov, pri pretínaní cieľovej pásky? Hra obsahuje 40 zadaní v štyroch úrovniach obtiažnosti. Dostanete zadanie, poukazujúce na rozloženie rôznych predmetov. Vďaka pomôckam máte zistiť, kde sa nachádzali pretekári. Keď ste vylúštili všetky pomôcky a dokážete zodpovedať správne otázky, zistíte aj kto vyhral!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
3D
18,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hre Mariokart - das Logikspiel sa zapotíte pri riešení hlavolamu hľadajúceho odpoveď na otázku: kto vlastne vyhral napínavé preteky? Viete, že sa to udialo, ale od toľkého vzrušenia si nič nepamätáte. Našťastie máte k dispozícii rôzne pomôcky, pripomínajúce vám ako to vyzeralo tesne pred cieľom. Zodpoviete správne všetky otázky a podarí sa vám zrekonštruovať posledné okamihy pretekov, pri pretínaní cieľovej pásky?

Hra obsahuje 40 zadaní v štyroch úrovniach obtiažnosti. Dostanete zadanie, poukazujúce na rozloženie rôznych predmetov. Vďaka pomôckam máte zistiť, kde sa nachádzali pretekári. Keď ste vylúštili všetky pomôcky a dokážete zodpovedať správne otázky, zistíte aj kto vyhral!

Obsah hry:

hracia doska vo tvare pretekárskej dráhy
5 pretekárov so stojančekmi
4 žetóny predmetov
zošit so zadaniami a riešeniami

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje