Mars: Teraformace CZ - Amazonis & Vastitas
Mars: Teraformace - Amazonis & Vastitas je fanúšikmi vytvorené "dvojrozšírenie" pre výbornú Mars: Teraformace. Amazonis Planitia je na "marťanské" pomery neobyčajne rovná planina, nachádzajúca sa západne od kolosálnej sopky Olympus Mons, najvyššej objavenej hory Slnečnej sústavy. V tomto prípade je ňou inšpirovaná herná doska navrhnutá tak, aby bola hra pre 4 až 5 hráčov zaujímavejšia. Dodáva sa s ďalšími 14 mestskými/zeleňovými a + 2 oceánskymi dlaždicami. Vastitas Borealis je najväčšia nížinná oblasť Marsu. Nachádza sa v severných zemepisných šírkach planéty, obopína jej severnú polárnu oblasť a často sa jednoducho označuje ako severné pláne, alebo severné nížiny Marsu. V tomto prípade je ňou inšpirovaná herná doska s novými míľnikmi a oceneniami, pre ktorú zároveň platia špeciálne pravidlá: Položte dlaždicu na oblasti Viking 1 a Viking 2 a získajte delegáta zadarmo. Umiestnite týchto delegátov do oblasti delegátov požadovanej strany. Položte dlaždicu na teplotnú oblasť a zvýšte teplotu o 4 MK. Míľniky: Agronóm - majte 4 značky rastlín Kozmonaut - má 5 vesmírnych značiek Geológ - má 4 dlaždice na a/alebo na vulkanických oblastiach Inžinier - dosiahnite 10 výroby energie/tepla Farmár - majte 6 zvierat/mikróbov-zdrojov Hoverlord - majte 7 "vznášajúcich sa" zdrojov Ocenenia: Cestovateľ – väčšina značiek planét (Jovian/Zem) Krajinár - väčšina susedných dlaždíc Horal – väčšina dlaždíc nesusedí s dlaždicami oceánu Promotér – väčšina kariet udalostí Kováč - väčšina výroby ocele/titánu Venuphile - väčšina značiek Venuše
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Mars: Teraformace - Amazonis & Vastitas je fanúšikmi vytvorené "dvojrozšírenie" pre výbornú Mars: Teraformace.

Amazonis Planitia je na "marťanské" pomery neobyčajne rovná planina, nachádzajúca sa západne od kolosálnej sopky Olympus Mons, najvyššej objavenej hory Slnečnej sústavy. V tomto prípade je ňou inšpirovaná herná doska navrhnutá tak, aby bola hra pre 4 až 5 hráčov zaujímavejšia. Dodáva sa s ďalšími 14 mestskými/zeleňovými a + 2 oceánskymi dlaždicami.

Vastitas Borealis je najväčšia nížinná oblasť Marsu. Nachádza sa v severných zemepisných šírkach planéty, obopína jej severnú polárnu oblasť a často sa jednoducho označuje ako severné pláne, alebo severné nížiny Marsu. V tomto prípade je ňou inšpirovaná herná doska s novými míľnikmi a oceneniami, pre ktorú zároveň platia špeciálne pravidlá: Položte dlaždicu na oblasti Viking 1 a Viking 2 a získajte delegáta zadarmo. Umiestnite týchto delegátov do oblasti delegátov požadovanej strany. Položte dlaždicu na teplotnú oblasť a zvýšte teplotu o 4 MK.

Míľniky:

 • Agronóm - majte 4 značky rastlín
 • Kozmonaut - má 5 vesmírnych značiek
 • Geológ - má 4 dlaždice na a/alebo na vulkanických oblastiach
 • Inžinier - dosiahnite 10 výroby energie/tepla
 • Farmár - majte 6 zvierat/mikróbov-zdrojov
 • Hoverlord - majte 7 "vznášajúcich sa" zdrojov

Ocenenia:

 • Cestovateľ – väčšina značiek planét (Jovian/Zem)
 • Krajinár - väčšina susedných dlaždíc
 • Horal – väčšina dlaždíc nesusedí s dlaždicami oceánu
 • Promotér – väčšina kariet udalostí
 • Kováč - väčšina výroby ocele/titánu
 • Venuphile - väčšina značiek Venuše
Obsah hry:

Rozšírenie Amazonis Planitia
Rozšírenie Vastitas Borealis

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-120 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2024
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje