Marvel Heroclix: Avengers Black Panther and the Illuminati Dice and Token Pack
Heroclix je populárna strategická figúrková hra, kde všetky štatistické informácie o figúrke sú uvedené priamo na podstavci figúrky, pričom podsatvec je rotačný a jeho otáčaním meníte charakteristiky postavy ako sila, rýchlosť a pod.  Avengers Black Panther and the Illuminati Dice and Token Pack obsahuje 2 kocky a 6 žetónov. The Marvel HeroClix: Avengers Black Panther and the Illuminati Dice and Token Pack contains 2 custom dice featuring a special Black Panther icon to celebrate the release of the Marvel HeroClix: Avengers Black Panther and the Illuminati Booster Brick! The 6 action tokens will also feature bystanders on the back to use with characters that generate bystanders in the Booster Set!
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
9,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre Vás
Predajňa BB: Objednáme pre Vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Heroclix je populárna strategická figúrková hra, kde všetky štatistické informácie o figúrke sú uvedené priamo na podstavci figúrky, pričom podsatvec je rotačný a jeho otáčaním meníte charakteristiky postavy ako sila, rýchlosť a pod.

 Avengers Black Panther and the Illuminati Dice and Token Pack obsahuje 2 kocky a 6 žetónov.

The Marvel HeroClix: Avengers Black Panther and the Illuminati Dice and Token Pack contains 2 custom dice featuring a special Black Panther icon to celebrate the release of the Marvel HeroClix: Avengers Black Panther and the Illuminati Booster Brick! The 6 action tokens will also feature bystanders on the back to use with characters that generate bystanders in the Booster Set!

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje