Marvel Strike Teams: HeroClix Strategy Game
Marvel Strike Teams: HeroClix Strategy Game prenesie hráčov do ich obľúbeného sveta Marvelu. Čaká vás neľútostný boj dobra a zla, hrdinov a zloduchov.  Každý hráč dostane postavu s Heroclixovým podstavcom na značenie sily a úrovne. Jeden z hráčov je zloduch, ktorý kontroluje smer všetkých žetónov, ostatní hráči hrajú za hrdinov. Musia spojiť sily a svoje špeciálne schopnosti, aby splnili rôzne misie.  Každý hrdina je unikátny s vlastným herným štýlom, čo umožňuje hráčom vybrať si spôsob hry. (Drevená bedňa môže zastaviť kapitána Ameriku, ale on ju môže zodvihnúť a hodiť na nepriateľa z Hydry.) Okrem samostatných misií obsahuje Marvel Strike Team aj kampaňovú hru, v ktorej si hráči môžu svojich hrdinov vylepšiť počas niekoľkých misií. Náhodný výber scenárov, mapových dielikov a tisícky možných stretnutí robia každú misiu jedinečnou.  
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
59,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Marvel Strike Teams: HeroClix Strategy Game prenesie hráčov do ich obľúbeného sveta Marvelu. Čaká vás neľútostný boj dobra a zla, hrdinov a zloduchov. 

Každý hráč dostane postavu s Heroclixovým podstavcom na značenie sily a úrovne. Jeden z hráčov je zloduch, ktorý kontroluje smer všetkých žetónov, ostatní hráči hrajú za hrdinov. Musia spojiť sily a svoje špeciálne schopnosti, aby splnili rôzne misie. 

Každý hrdina je unikátny s vlastným herným štýlom, čo umožňuje hráčom vybrať si spôsob hry. (Drevená bedňa môže zastaviť kapitána Ameriku, ale on ju môže zodvihnúť a hodiť na nepriateľa z Hydry.)

Okrem samostatných misií obsahuje Marvel Strike Team aj kampaňovú hru, v ktorej si hráči môžu svojich hrdinov vylepšiť počas niekoľkých misií. Náhodný výber scenárov, mapových dielikov a tisícky možných stretnutí robia každú misiu jedinečnou.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-120 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Andrew Parks
Rok vydania:
2018
Herné rozšírenia
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje