Mechanické laboratórium - Stavebné stroje
Spoznajte ako fungujú páky, ozubené súkolesia či zdvíhacie piesty. Veľká experimentálna sada umožňuje postaviť 5 veľkých mechanických modelov stavebných strojov ako sú cestný valec, grejder (zrovnávač), 2 druhy bagrov a hydraulický nakladač. Sada obsahuje viac ako 450 stavebnicových dielikov, ku ktorým je možné si stiahnuť bezplatnú aplikáciu s 3D interaktívnymi inštrukciami. Vďaka týmto modelom môžu deti objavovať základy mechaniky, dozvedia sa veľa užitočných informácií o fungovaní jednotlivých strojov, motorov, hydraulických zariadení a mnohých iných. Sada pomáha rozvíjať zručnosť, ktorá dáva myšlienkam konkrétny tvar, myslenie, ktoré pomáha formulovať domnienky a experimentovať a tvorivosť, vďaka ktorej vznikajú sále nové nápady. Všetky modely poháňa skutočný elektromotor!
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
54,99 €
Do Vianoc nestíhame :(
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Spoznajte ako fungujú páky, ozubené súkolesia či zdvíhacie piesty.

Veľká experimentálna sada umožňuje postaviť 5 veľkých mechanických modelov stavebných strojov ako sú cestný valec, grejder (zrovnávač), 2 druhy bagrov a hydraulický nakladač. Sada obsahuje viac ako 450 stavebnicových dielikov, ku ktorým je možné si stiahnuť bezplatnú aplikáciu s 3D interaktívnymi inštrukciami. Vďaka týmto modelom môžu deti objavovať základy mechaniky, dozvedia sa veľa užitočných informácií o fungovaní jednotlivých strojov, motorov, hydraulických zariadení a mnohých iných.

Sada pomáha rozvíjať zručnosť, ktorá dáva myšlienkam konkrétny tvar, myslenie, ktoré pomáha formulovať domnienky a experimentovať a tvorivosť, vďaka ktorej vznikajú sále nové nápady.

Všetky modely poháňa skutočný elektromotor!

Obsah hry:
  • 450 dielikov
  • podrobne popísaná príručka s návodmi
Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje