Memoarrr! Beach Edition
V pamäťovej hre Memoarrr!, pre 2-4 hráčov sa vydáte spolu so zvieratkami na výpravu za pokladom na pustý ostrov. V tejto vodeodolnej, plážovej verzii sa z nej stáva ideálny doplnok každej prázdninovej a kúpaliskovej výbavy! Budete sa musieť spoľahnúť predovšetkým na svoju pamäť a pomôže vám aj troška toho pirátskeho šťastia. Cieľom je získať čo najviac rubínov skôr ako vás zaleje láva z vybuchujúcej sopky. Počas hry odhaľujete karty zvierat s rôznym pozadím a aby ste získali poklad, treba si pamätať, ktoré zviera a aké pozadie sa kde nachádza. Hra obsahuje aj náročnejšiu verziu, v ktorej majú zvieratká rôzne schopnosti, ktoré sa spúšťajú otočením konkrétnej karty. Nezabúdajte na opaľovací krém a zabavte sa.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
10-20 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V pamäťovej hre Memoarrr!, pre 2-4 hráčov sa vydáte spolu so zvieratkami na výpravu za pokladom na pustý ostrov. V tejto vodeodolnej, plážovej verzii sa z nej stáva ideálny doplnok každej prázdninovej a kúpaliskovej výbavy!

Budete sa musieť spoľahnúť predovšetkým na svoju pamäť a pomôže vám aj troška toho pirátskeho šťastia. Cieľom je získať čo najviac rubínov skôr ako vás zaleje láva z vybuchujúcej sopky.

Počas hry odhaľujete karty zvierat s rôznym pozadím a aby ste získali poklad, treba si pamätať, ktoré zviera a aké pozadie sa kde nachádza. Hra obsahuje aj náročnejšiu verziu, v ktorej majú zvieratká rôzne schopnosti, ktoré sa spúšťajú otočením konkrétnej karty.

Nezabúdajte na opaľovací krém a zabavte sa.

Obsah hry:

40 kariet, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
10-20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Carlo Bortolini
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje