Memoir '44 - The Battles of Khalkhin-Gol
The Battles of Khalkhin-Gol je prvé rozšírenie z druhej série bojových máp pre hru Memoir '44. Ocitnete sa v bojoch na brehu rieky Khalkhin-Gol na sovietsko-japonských hraniciach, ktoré môžete prežiť prostredníctvom šiestich nových scenárov. Hru môžete ešte vylepšiť s dvomi predtlačenými prelomovými bitkami nachádzajúcimi sa v rozšírení. Upozorňujeme, že hra je v anglickom jazyku a tento jazyk je pre hru potrebný.  NOT A STAND-ALONE GAME! Requires one copy of Memoir '44, as well as the Terrain Pack, Eastern Front and Pacific Theater expansions. The Equipment Pack and Winter Wars expansions are also recommended.  
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
23,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

The Battles of Khalkhin-Gol je prvé rozšírenie z druhej série bojových máp pre hru Memoir '44. Ocitnete sa v bojoch na brehu rieky Khalkhin-Gol na sovietsko-japonských hraniciach, ktoré môžete prežiť prostredníctvom šiestich nových scenárov. Hru môžete ešte vylepšiť s dvomi predtlačenými prelomovými bitkami nachádzajúcimi sa v rozšírení.

Upozorňujeme, že hra je v anglickom jazyku a tento jazyk je pre hru potrebný. 

NOT A STAND-ALONE GAME! Requires one copy of Memoir '44, as well as the Terrain Pack, Eastern Front and Pacific Theater expansions. The Equipment Pack and Winter Wars expansions are also recommended.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Richard Borg
Rok vydania:
2017
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje