Merchants Cove - The Dragon Rancher exp.
The Dragon Rancher je rozšírenie pre hru Merchants Cove. Prináša ďalšieho obchodníka - Dwelmu Draketoothovú, chovateľku drakov. Po drakoch je momentálne veľký dopyt a iba Dwelma je schopná uspokojiť rastúce požiadavky trhu. Jej meno, zdedené po dlhej línií chovateľov drakov hovorí o tom, kto je ich najvyhľadávanejším predajcom v Piatich ríšach. Ale všetko nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať! Draky sú vyberavé, čo sa týka potravy,  vyžadujú veľa priestoru a zanechávajú po sebe, ... no, pomerne velké... kôpky :) Dragon Rancher používa nový mechanizmus - bag building, kde si doťahujete z vrecka jedlo a umiestňujete ho na hernú dosku. Draky sa vydávajú potom po cestičke z jedla a s každou porciou o niečo viac vyrastú.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
21,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

The Dragon Rancher je rozšírenie pre hru Merchants Cove. Prináša ďalšieho obchodníka - Dwelmu Draketoothovú, chovateľku drakov. Po drakoch je momentálne veľký dopyt a iba Dwelma je schopná uspokojiť rastúce požiadavky trhu. Jej meno, zdedené po dlhej línií chovateľov drakov hovorí o tom, kto je ich najvyhľadávanejším predajcom v Piatich ríšach. Ale všetko nie je také jednoduché, ako by sa mohlo zdať! Draky sú vyberavé, čo sa týka potravy,  vyžadujú veľa priestoru a zanechávajú po sebe, ... no, pomerne velké... kôpky :)

Dragon Rancher používa nový mechanizmus - bag building, kde si doťahujete z vrecka jedlo a umiestňujete ho na hernú dosku. Draky sa vydávajú potom po cestičke z jedla a s každou porciou o niečo viac vyrastú.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jonny Pac, Carl Van Ostrand, Drake Villareal
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje