Merchants Cove - The Oracle exp.
Merchants Cove - The Oracle je rozšírenie, ktoré prináša do hry Merchant Cove ďalšieho obchodníka. S týmto rozšírením sa z vás stane veštkyňa Haggatha, predpovedajúca budúcnosť, spletajúca nitky osudu. Mnohí dobrodruhovia k vám zavítajú v nádeji na radu, ktorým smerom sa v živote vydať. Na to tu máte pripravené rozličné horoskopy a čarovné talizmany... a občas aj trochu čiernej mágie! Treba to však všetko robiť obozretne, lebo ak budete svojich zákazníkov príliš desiť, sotva niečo zarobíte. Veštkyňa Haagatha funguje na princípoch roll & write. Budete mať k dispozícií fixku, zotierateľnú dosku a misku na kocky. V každom kole hodíte niekoľkými runami (minca, kosť, voodoo meeple a kocka), zaznamenáte si výsledok, a ten potom využijete na svoje akcie.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
21,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Merchants Cove - The Oracle je rozšírenie, ktoré prináša do hry Merchant Cove ďalšieho obchodníka. S týmto rozšírením sa z vás stane veštkyňa Haggatha, predpovedajúca budúcnosť, spletajúca nitky osudu. Mnohí dobrodruhovia k vám zavítajú v nádeji na radu, ktorým smerom sa v živote vydať. Na to tu máte pripravené rozličné horoskopy a čarovné talizmany... a občas aj trochu čiernej mágie! Treba to však všetko robiť obozretne, lebo ak budete svojich zákazníkov príliš desiť, sotva niečo zarobíte.

Veštkyňa Haagatha funguje na princípoch roll & write. Budete mať k dispozícií fixku, zotierateľnú dosku a misku na kocky. V každom kole hodíte niekoľkými runami (minca, kosť, voodoo meeple a kocka), zaznamenáte si výsledok, a ten potom využijete na svoje akcie.

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
60-90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Jonny Pac, Carl Van Ostrand, Drake Villareal
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje