Monopoly Stavitelia
Ďalšia z množstva verzií populárnej spoločenskej hry Monopoly! V hre Monopoly Stavitelia sa musíte postarať o obchodovanie s pracovníkmi a materiálom, aby ste svoje budovy využili čo najlepšie. Každý z hráčov začína s 12 plastovými budovami, ktoré možno ukladať na seba a počas hry ich hráči môžu stavať na vyznačených miestach uprostred hracej plochy. Čím viac budov postavíte, tým viac bodov získate.Hra končí v momente, keď má prvý hráč postavených všetkých 12 budov a víťazom sa stáva ten hráč, ktorý má v danom momente najviac bodov.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
26,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Ďalšia z množstva verzií populárnej spoločenskej hry Monopoly!

V hre Monopoly Stavitelia sa musíte postarať o obchodovanie s pracovníkmi a materiálom, aby ste svoje budovy využili čo najlepšie. Každý z hráčov začína s 12 plastovými budovami, ktoré možno ukladať na seba a počas hry ich hráči môžu stavať na vyznačených miestach uprostred hracej plochy. Čím viac budov postavíte, tým viac bodov získate.
Hra končí v momente, keď má prvý hráč postavených všetkých 12 budov a víťazom sa stáva ten hráč, ktorý má v danom momente najviac bodov.

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje