Múdre kocky - Zvieratá
Čo všetko viete o štátoch celého sveta a ako rýchlo dokážete reagovať? Práve toto zistíte pri svižnej, dynamickej hre Múdre kocky - Zvieratá. 2-6 hráči v nej spoznajú množstvo zaujímavosti zo sveta živočíchov! Počas hry je vždy vyložených viacero kariet zvierat a po hode kockami sa všetci hráči súčasne snažia zobrať práve jedno zviera, o ktorom si myslia, že najviac zodpovedá charakteristikám na kockách. Následne vyhodnotíte, koľko charakteristík ten ktorí z vás trafil a získate body. Kto ich má na konci hry najviac, vyhráva.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
14,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Čo všetko viete o štátoch celého sveta a ako rýchlo dokážete reagovať? Práve toto zistíte pri svižnej, dynamickej hre Múdre kocky - Zvieratá. 2-6 hráči v nej spoznajú množstvo zaujímavosti zo sveta živočíchov!

Počas hry je vždy vyložených viacero kariet zvierat a po hode kockami sa všetci hráči súčasne snažia zobrať práve jedno zviera, o ktorom si myslia, že najviac zodpovedá charakteristikám na kockách. Následne vyhodnotíte, koľko charakteristík ten ktorí z vás trafil a získate body. Kto ich má na konci hry najviac, vyhráva.

Obsah hry:

60 kariet so zvieratami
4 kocky
54 bodovacích žetónov
Pravidlá hry

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje