Munchkin CCG: Booster Pack
Munchkin Collectible Card Game je nová zberateľská kartová hra zo sveta Munchkin. Rozšírte si svoj balíček kariet o ďalšie zaujímavé karty. Každý booster obsahuje 12 kariet, z ktorých je najmenej jedna Rare. Boostre obsahujú karty, ktoré nie sú v žiadnom starter sete. V Collectible Card game si hráči stavajú svoj balíček kariet, rozširujú si ho dokupovaním boostrov a navzájom medzi sebou bojujú. Tak ako je to v podobných zberateľských kartových hrách (Magic: The Gathering, Pokémon, Scratch Wars, Star Wars: Destiny).  V predaji od konca februára 2018.
Odporúčaný vek:
10 rokov
Dĺžka hry:
20-40 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
3,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Munchkin Collectible Card Game je nová zberateľská kartová hra zo sveta Munchkin. Rozšírte si svoj balíček kariet o ďalšie zaujímavé karty. Každý booster obsahuje 12 kariet, z ktorých je najmenej jedna Rare. Boostre obsahujú karty, ktoré nie sú v žiadnom starter sete.

V Collectible Card game si hráči stavajú svoj balíček kariet, rozširujú si ho dokupovaním boostrov a navzájom medzi sebou bojujú. Tak ako je to v podobných zberateľských kartových hrách (Magic: The Gathering, Pokémon, Scratch Wars, Star Wars: Destiny). 

V predaji od konca februára 2018.

Obsah hry:
  • 12 kariet
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20-40 min.
Odporúčaný vek:
10+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Autor:
Eric M. Lang, Kevin Wilson
Rok vydania:
2018
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje