My Farm Shop
V hre My Farm Shop sa z hráčov stanú farmári, ktorí chcú predať na trhu čo najviac svojich produktov a získať viac peňazí než ostatní. Každý hráč má svoju vlastnú dosku s farmou. Aktívny hráč hodí vo svojom ťahu 3 kocky, jednu z nich si vyberie a tá mu určí aké vylepšenie použije na zveľadenie svojej farmy. Súčet zvyšných dvoch kociek spustí jednu konkrétnu akciu na farme - nielen u aktívneho hráča, ale aj u ostatných. Keďže hráči získavajú produkty v každom ťahu, je nevyhnutné, aby si farmu postupne vylepšovali. Získané produkty potom môžu výhodne predať na trhu a kto má na konci hry najviac peňazí stane sa víťazom hry.  My Farm Shop je hra s jednoduchými pravidlami a zaujímavým mechanizmom, ktorý kombinuje kocky a karty a drží v strehu hráčov počas celej hry. Obsahuje 3 rozšírenia.  
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30-45 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V hre My Farm Shop sa z hráčov stanú farmári, ktorí chcú predať na trhu čo najviac svojich produktov a získať viac peňazí než ostatní. Každý hráč má svoju vlastnú dosku s farmou. Aktívny hráč hodí vo svojom ťahu 3 kocky, jednu z nich si vyberie a tá mu určí aké vylepšenie použije na zveľadenie svojej farmy. Súčet zvyšných dvoch kociek spustí jednu konkrétnu akciu na farme - nielen u aktívneho hráča, ale aj u ostatných. Keďže hráči získavajú produkty v každom ťahu, je nevyhnutné, aby si farmu postupne vylepšovali. Získané produkty potom môžu výhodne predať na trhu a kto má na konci hry najviac peňazí stane sa víťazom hry. 

My Farm Shop je hra s jednoduchými pravidlami a zaujímavým mechanizmom, ktorý kombinuje kocky a karty a drží v strehu hráčov počas celej hry. Obsahuje 3 rozšírenia.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30-45 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje