Myší domeček
Hra Myší domeček je rozkošná detská hra od piatich rokov, ktorá precvičí vašu pamäť a pozorovací talent. Deti sa tiež naučia spolupracovať, pretože ide o hru kooperatívnu. Príjemnú atmosféru hry dotvára krásny 3D domček. Myšia rodinka sa zabývala v novom domčeku a na jeho zariadenie použila množstvo pre ľudí bežných predmetov, avšak inak, ako by sme ich použili my. Konzerva im poslúži ako výborná vaňa a podobne. Tieto predmety sa vďaka ich nekonvenčnému použitiu často stratia a nezostávajú na svojich miestach. V každom kole do domčeka vhodíte niekoľko vecí a zatrasiete ním (opatrne, aby ste si domček nezničili). Následne sa zapne lampa a beží vám čas, aby ste si dom poriadne prezreli a zistili, kam sa čo zapatrošilo. Potom už musíte iba správne odpovedať na otázky, ktoré vám hra položí. Náročnosť hry viete upravovať podľa schopností hráčov. Nájdete tu totiž až štyri možné úrovne náročnosti. Vyššie úrovne vám dávajú detailnejšie otázky a budete v nich musieť hľadať väčší počet predmetov.
Odporúčaný vek:
5 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
37,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Myší domeček je rozkošná detská hra od piatich rokov, ktorá precvičí vašu pamäť a pozorovací talent. Deti sa tiež naučia spolupracovať, pretože ide o hru kooperatívnu. Príjemnú atmosféru hry dotvára krásny 3D domček.

Myšia rodinka sa zabývala v novom domčeku a na jeho zariadenie použila množstvo pre ľudí bežných predmetov, avšak inak, ako by sme ich použili my. Konzerva im poslúži ako výborná vaňa a podobne. Tieto predmety sa vďaka ich nekonvenčnému použitiu často stratia a nezostávajú na svojich miestach. V každom kole do domčeka vhodíte niekoľko vecí a zatrasiete ním (opatrne, aby ste si domček nezničili). Následne sa zapne lampa a beží vám čas, aby ste si dom poriadne prezreli a zistili, kam sa čo zapatrošilo. Potom už musíte iba správne odpovedať na otázky, ktoré vám hra položí.

Náročnosť hry viete upravovať podľa schopností hráčov. Nájdete tu totiž až štyri možné úrovne náročnosti. Vyššie úrovne vám dávajú detailnejšie otázky a budete v nich musieť hľadať väčší počet predmetov.

Obsah hry:

krabica v tvare domu
2 obojstranné karty otázok
3D doska miestností
kartička myší
kartička košíka
10 drevených predmetov
14 obojstranných žetónov odpovedí
14 žetónov hľadania
10 žetónov predmetov
4 žetóny miestností
lampa
pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
5+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Elodie Clément, Théo Rivière
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje