Mysterium Kids: Captain Echo's Treasure
Podarí sa vám nájsť poklad? Legenda hovorí, že staré sídlo na okraji mesta je domovom rozprávkového pokladu! V nádeji, že to nájdete, rozhodnete sa tam stráviť noc. Chystáte sa to vzdať, keď sa objaví duch kapitána Echa, aby vám pomohol nájsť jeho poklad. Nie je veľmi rozprávač, ale hrá na tamburínu a pomocou nej vám povie, v ktorých miestnostiach máte hľadať! Mysterium Kids: Captain Echo's Treasure je kooperatívna hra špeciálne navrhnutá pre deti. Pomáha rozvíjať ich sústredenie a predstavivosť. Hráte buď za ducha alebo za hľadača pokladov a snažte sa v tíme nájsť, ktorá karta zodpovedá miestu pokladu, pričom sa riaďte iba zvukmi tamburíny!
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
21 min.
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
32,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Podarí sa vám nájsť poklad? Legenda hovorí, že staré sídlo na okraji mesta je domovom rozprávkového pokladu! V nádeji, že to nájdete, rozhodnete sa tam stráviť noc. Chystáte sa to vzdať, keď sa objaví duch kapitána Echa, aby vám pomohol nájsť jeho poklad. Nie je veľmi rozprávač, ale hrá na tamburínu a pomocou nej vám povie, v ktorých miestnostiach máte hľadať!

Mysterium Kids: Captain Echo's Treasure je kooperatívna hra špeciálne navrhnutá pre deti. Pomáha rozvíjať ich sústredenie a predstavivosť. Hráte buď za ducha alebo za hľadača pokladov a snažte sa v tíme nájsť, ktorá karta zodpovedá miestu pokladu, pričom sa riaďte iba zvukmi tamburíny!

Parametre:
Počet hráčov:
2-6 hráčov
Dĺžka hry:
21 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Antonin Boccara, Yves Hirschfeld
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje