Na ledové kře + rozšírenie
Výborný SMART hlavolam spolu aj s rozšírením! Umelohmotná krabička skrýva sadu 48 podložiek so zadaniami od najjednoduchšej úrovne po najťažšiu. Na nich sú políčka s morom alebo ľadovcom (sem tam sa vyskytne eskimácky lovec). A na šiestich priehľadných dielikoch sú rôzne rozmiestnené ryby a ľadové medvede. Úlohou je rozmiestniť dieliky na podložke tak, aby medvede boli na ľade a ryby vo vode (lovec uloví medveďa). Zadanie jasné, riešenie niekedy zďaleka nie hneď... (vždy je len jedno riešenie úlohy, riešenia pre istotu priložené v malej brožúrke). Naviac v tomto balení nájdete aj rozšírenie,  ktoré obsahuje nových 48 zadaní s úlohami rozdelenými podľa obtiažnosti na 4 sady po 12tich úlohách. Pre každé zadanie existuje iba jedno riešenie, ktoré tiež môžete nájsť v brožúrke.  V tomto rozšírení ku ľadovým medveďom a rybám dostanete naviac tuleňov. Tým sa darí vo vode aj na súši, ale musia si dávať veľký pozor na medveďov. Akonáhle by sa s nejakým ocitol tuleň na rovnakej kryhe, zle by to s ním dopadlo. Rozšírenie tak prináša nielen nové úlohy, ale predovšetkým vás núti premýšľať trochu inak.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
15,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Výborný SMART hlavolam spolu aj s rozšírením!

Umelohmotná krabička skrýva sadu 48 podložiek so zadaniami od najjednoduchšej úrovne po najťažšiu. Na nich sú políčka s morom alebo ľadovcom (sem tam sa vyskytne eskimácky lovec). A na šiestich priehľadných dielikoch sú rôzne rozmiestnené ryby a ľadové medvede.

Úlohou je rozmiestniť dieliky na podložke tak, aby medvede boli na ľade a ryby vo vode (lovec uloví medveďa). Zadanie jasné, riešenie niekedy zďaleka nie hneď... (vždy je len jedno riešenie úlohy, riešenia pre istotu priložené v malej brožúrke).

Naviac v tomto balení nájdete aj rozšírenie,  ktoré obsahuje nových 48 zadaní s úlohami rozdelenými podľa obtiažnosti na 4 sady po 12tich úlohách. Pre každé zadanie existuje iba jedno riešenie, ktoré tiež môžete nájsť v brožúrke.  V tomto rozšírení ku ľadovým medveďom a rybám dostanete naviac tuleňov. Tým sa darí vo vode aj na súši, ale musia si dávať veľký pozor na medveďov. Akonáhle by sa s nejakým ocitol tuleň na rovnakej kryhe, zle by to s ním dopadlo.

Rozšírenie tak prináša nielen nové úlohy, ale predovšetkým vás núti premýšľať trochu inak.

Obsah hry:

Plastový box, 6 priesvitných dielikov, 48 zadaní úloh

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2003
Hodnotenie hry
Margarétka
22.3.2018
Zadanie tejto skladačky je veru jednoduché, aj začiatočná obtiažnosť je ľahká, až do chvíle, kedy neviete ako to máte uložiť :) Hra je ideálna na rozmýšľanie pre deti ale aj pre dospelých...avšak neodporúčam netrpezlivým hráčom :)
1 Hodnotenie
Herné rozšírenia
Na ledové kře (Camouflage) - rozšírenie
Skladom, odosielame ihneď
8,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje