Námitka!
Námitka je asymetrická hra pre dvoch hráčov, ktorí sa v úlohe advokátov stretávajú na súde v súdnej sieni. Jeden z nich zastupuje obžalobu a druhý obhajobu. Podarí sa vám uspieť v súboji myslí a priniesť súd k vám vyhovujúcemu výsledku? Na začiatku hry si hráči doberú karty dôkazov, ktoré im majú pomôcť v argumentácií alebo im môžu pomôcť vyvrátiť súperove dôkazy. Potom nastáva samotný súd, hráči predvolávajú svedkov a snažia sa svoje argumenty podporiť svojimi dôkazmi. To sa v hre deje tak, že sa hráči snažia prepojovať karty zhodnými symbolmi. Zvíťazí ten advokát, ktorému sa podarí prikloniť porotu na svoju stranu.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60-75 min.
Počet hráčov:
1-2 hráči
Jazyk hry:
Cenu ešte nepoznáme
Očakávame
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Námitka je asymetrická hra pre dvoch hráčov, ktorí sa v úlohe advokátov stretávajú na súde v súdnej sieni. Jeden z nich zastupuje obžalobu a druhý obhajobu. Podarí sa vám uspieť v súboji myslí a priniesť súd k vám vyhovujúcemu výsledku?

Na začiatku hry si hráči doberú karty dôkazov, ktoré im majú pomôcť v argumentácií alebo im môžu pomôcť vyvrátiť súperove dôkazy. Potom nastáva samotný súd, hráči predvolávajú svedkov a snažia sa svoje argumenty podporiť svojimi dôkazmi. To sa v hre deje tak, že sa hráči snažia prepojovať karty zhodnými symbolmi. Zvíťazí ten advokát, ktorému sa podarí prikloniť porotu na svoju stranu.

Parametre:
Počet hráčov:
1-2 hráči
Dĺžka hry:
60-75 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Samuel Bailey, Mike Gnade
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje