Nemesis Lockdown: Chytridi a doplňky
Nemesis Lockdown: Chytridi a doplňky je rozšírenie dobrodružnej kooperatívnej hry Nemesis Lockdown, ktoré prináša novú radu votrelcov Chytridi. Môžete hoo však použiť aj s pôvodnou základnou hrou Nemesis. Chytridi síce na prvý pohľad pripomínajú pozemské huby, ale vyvinuli sa na planéte, kde práve huby sú vrcholovými predátormi. A keď sa ich smrtiaca kolónia začne rozrastať, je takmer nemožné ju zastaviť!CHYTRIDI sú nová rasa votrelcov - ku hraniu s nimi potrebujete základnú hru NEMESIS alebo NEMESIS LOCKDOWN. V tejto krabici ďalej nájdete doplnky umožňujúce hrať NEMESIS LOCKDOWN s ďalšími rozšíreniami ako KARNOMORFY, či PSYCHONAUTY .  
Odporúčaný vek:
12 rokov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Jazyk hry:
83,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Nemesis Lockdown: Chytridi a doplňky je rozšírenie dobrodružnej kooperatívnej hry Nemesis Lockdown, ktoré prináša novú radu votrelcov Chytridi. Môžete hoo však použiť aj s pôvodnou základnou hrou Nemesis.

Chytridi síce na prvý pohľad pripomínajú pozemské huby, ale vyvinuli sa na planéte, kde práve huby sú vrcholovými predátormi. A keď sa ich smrtiaca kolónia začne rozrastať, je takmer nemožné ju zastaviť!
CHYTRIDI sú nová rasa votrelcov - ku hraniu s nimi potrebujete základnú hru NEMESIS alebo NEMESIS LOCKDOWN. V tejto krabici ďalej nájdete doplnky umožňujúce hrať NEMESIS LOCKDOWN s ďalšími rozšíreniami ako KARNOMORFY, či PSYCHONAUTY .

 

Parametre:
Počet hráčov:
1-5 hráčov
Dĺžka hry:
90-180 min.
Odporúčaný vek:
12+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Adam Kwapiński
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
64,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje