Neuroshima hex 3.0 (PL)
Táto strategická hra sa odohráva vo fiktívnom postapokalyptickom svete Neuroshima (polské RPG). Každý hráč má svoju vlastnú armádu, ktorá se liší od ostatných (vojaci Hliadky, stroje Molocha, Borgovi mutanti a ganstry Hegemonie). Neuroshima Hex! 3.0 je najlepšia v dvoch, prípadne v štyroch hráčoch, kedy môžete hrať v tímoch. Hráči postupne umiestňujú na plán svoje jednotky (vždy dve z troch náhodne vylosovaných kartičiek). V určitých okamžikoch hry dochádza k vyhodnoteniu konfliktov a časť armád je vždy odstránená z plochy. Cieľom hry je útok na nepriateľské veliteľstvo (základňu). Každá základňa má na začiatku hry 20 bodov odolnosti ("životov"). Víťazom je ten hráč, ktorému na konci hry zostane viac bodov odolnosti.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
40 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
32,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Táto strategická hra sa odohráva vo fiktívnom postapokalyptickom svete Neuroshima (polské RPG). Každý hráč má svoju vlastnú armádu, ktorá se liší od ostatných (vojaci Hliadky, stroje Molocha, Borgovi mutanti a ganstry Hegemonie).

Neuroshima Hex! 3.0 je najlepšia v dvoch, prípadne v štyroch hráčoch, kedy môžete hrať v tímoch. Hráči postupne umiestňujú na plán svoje jednotky (vždy dve z troch náhodne vylosovaných kartičiek). V určitých okamžikoch hry dochádza k vyhodnoteniu konfliktov a časť armád je vždy odstránená z plochy. Cieľom hry je útok na nepriateľské veliteľstvo (základňu). Každá základňa má na začiatku hry 20 bodov odolnosti ("životov"). Víťazom je ten hráč, ktorému na konci hry zostane viac bodov odolnosti.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
40 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Michal Oracz
Rok vydania:
2013
Herné rozšírenia
Neuroshima Hex 3.0: Sharrash
Skladom, odosielame ihneď
7,99 €
Neuroshima Hex 3.0: Mephisto
Skladom, odosielame ihneď
7,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje