Ninja All-Stars
  V hre Ninja All-Stars si zostavíte vlastný tím z ninjov svojho klanu, s ktorými budete súťažiť na každoročných hrách ninjov. Získavajte nové zručnosti a prebojujte sa do "vyššej ligy" (nová kampaň).  Každý ninja sa vyberá z iného typu, takže každý prinesie do hry iné bonusy. Všetky aspekty hry ako súboje, prehľadávanie, špeciálne schopnosti sa riešia pomocou kociek, ktoré ale využívajú systém "Kameň, papier, nožnice". To znamená, že boj nie je založený na známom systéme "hodím viac mečov ako ty štítov". Víťaz má možnosť ubrať súperovi kocku a tým teda rozhodne o oslabení jeho protivníka. Ninjovia neumierajú, ale odchádzajú sa zotaviť, aby mohli neskôr znovu nastúpiť a bojovať za svoj tím.  Hra ponúka rôzne scenáre, buď jednorázové, alebo väčšie ligové, kde môžu hráči zdokonalovať svojich bojovníkov. Hra obsahuje dostatok figúrok na vytvorenie 4 tímov a množstvo žetónikov rôznych efektov. Pravidlá majú iba 16 strán, takže do hry sa dostanete pomerne rýchlo.
Odporúčaný vek:
14 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
72,99 €
Objednáme pre Vás
Predajňa BA: Objednáme pre vás
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry
  V hre Ninja All-Stars si zostavíte vlastný tím z ninjov svojho klanu, s ktorými budete súťažiť na každoročných hrách ninjov. Získavajte nové zručnosti a prebojujte sa do "vyššej ligy" (nová kampaň). 

Každý ninja sa vyberá z iného typu, takže každý prinesie do hry iné bonusy. Všetky aspekty hry ako súboje, prehľadávanie, špeciálne schopnosti sa riešia pomocou kociek, ktoré ale využívajú systém "Kameň, papier, nožnice". To znamená, že boj nie je založený na známom systéme "hodím viac mečov ako ty štítov". Víťaz má možnosť ubrať súperovi kocku a tým teda rozhodne o oslabení jeho protivníka. Ninjovia neumierajú, ale odchádzajú sa zotaviť, aby mohli neskôr znovu nastúpiť a bojovať za svoj tím. 

Hra ponúka rôzne scenáre, buď jednorázové, alebo väčšie ligové, kde môžu hráči zdokonalovať svojich bojovníkov. Hra obsahuje dostatok figúrok na vytvorenie 4 tímov a množstvo žetónikov rôznych efektov. Pravidlá majú iba 16 strán, takže do hry sa dostanete pomerne rýchlo.

Obsah hry:
 • 80 page Full Color Rulebook
 • 36 Assembled Ninja Models
 • 6 Assembled Samurai Models
 • Double-Sided, Illustrated Game Board
 • 2 Illustrated Dojo Sideboards
 • Team Scroll Pad
 • 16 Elemental Dice
 • 52 Card Moon Deck
 • 6 Shrine Team Quickplay Cards
 • 4 Combat Reference Cards
 • 200+ Colorful Game Tokens
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
14+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
John Cadice, David Freeman, Deke Stella
Rok vydania:
2015
Herné rozšírenia
Ninja All-Stars: Clan Kitsune
Objednáme pre Vás
39,99 €
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje