Noe
Noe je pekná rodinná kartová hra, v ktorej hráči pomáhajú Noemovi naložiť zvieratká do archy, aby ich mohol zachrániť. Hráči postupne nakladajú zvieratká na lode a určujú, kam bude nakladať hráč po nich. Práve v tom je kúzlo hry, pretože lode majú určitú nosnosť a ak hráč nemá možnosť naložiť nové zviera, loď sa potopí a on musí zvieratká zachrániť u seba na ruke. Cieľom je samozrejme zbaviť sa všetkých kariet. Noe je rýchla hra s jednoduchými pravidlami, ktorú môžu hrať školopovinné deti na tréning počítania a premýšľania. Pre dospelých hráčov je Noe milá, ale záškodnícka hra, plná zábavy. Noe je teda prístupná širokej základni hráčov a baví väčšinou aj ľudí, ktorí bežne hry nehrajú. Hra navyše vyšla v krásnej tvarovanej kovovej krabičke, ktorú môžete poznať napríklad z hier Timeline.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
17,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Noe je pekná rodinná kartová hra, v ktorej hráči pomáhajú Noemovi naložiť zvieratká do archy, aby ich mohol zachrániť. Hráči postupne nakladajú zvieratká na lode a určujú, kam bude nakladať hráč po nich. Práve v tom je kúzlo hry, pretože lode majú určitú nosnosť a ak hráč nemá možnosť naložiť nové zviera, loď sa potopí a on musí zvieratká zachrániť u seba na ruke. Cieľom je samozrejme zbaviť sa všetkých kariet.

Noe je rýchla hra s jednoduchými pravidlami, ktorú môžu hrať školopovinné deti na tréning počítania a premýšľania. Pre dospelých hráčov je Noe milá, ale záškodnícka hra, plná zábavy. Noe je teda prístupná širokej základni hráčov a baví väčšinou aj ľudí, ktorí bežne hry nehrajú. Hra navyše vyšla v krásnej tvarovanej kovovej krabičke, ktorú môžete poznať napríklad z hier Timeline.

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Bruno Cathala, Ludovic Maublanc
Rok vydania:
2022
Hodnotenie hry
Nadka
29.7.2013
Velmi jednoducha a zabavna hra :-)
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje