O Norikovi - gamebook
Gamebook – alebo knižkohra. Je to kniha, v ktorej si čitateľ sám vyberá ako sa bude príbeh rozvíjať ďalej.  Tento gamebook pochádza z pera (sveto)známeho tvorcu hier Vláďu Chvátila, ktorého hry ležia na policiach mnohých hráčov - Vládci podzemí, Příšerky z podzemí, Galaxy Trucker, Proroctví, Through the Ages: Příběh civilizace, Tash-Kalar, to sú len niektoré z jeho úspešných hier. Príbeh O Norikovi vám umožní prežiť mnoho hodín skvelej zábavy. Vo svojom putovaní v ľahkom fanasy svete stretnete mnoho bytostí. Od hovoriaceho vlka, cez mŕtveho starčeka, až po draka, druida Dudlibola, modrého mutanta a ďalších. Počas Norikovej (alebo tiež vašej) cesty budú vaše rozhodnutia ovplyvňovať smerovanie príbehu a tiež budú ovplyvňovať Norikove schopnosti a vlastnosti ako zručnosť, múdrosť, zdravie, či náladu. Jednoducho je to veľmi vtipný gamebook, ktorý sa nesnaží tváriť vážne, je plný humoru a vtipných dialógov. Môžeme iba vrelo doporučiť!   
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
12,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Gamebook – alebo knižkohra. Je to kniha, v ktorej si čitateľ sám vyberá ako sa bude príbeh rozvíjať ďalej. 

Tento gamebook pochádza z pera (sveto)známeho tvorcu hier Vláďu Chvátila, ktorého hry ležia na policiach mnohých hráčov - Vládci podzemí, Příšerky z podzemí, Galaxy Trucker, Proroctví, Through the Ages: Příběh civilizace, Tash-Kalar, to sú len niektoré z jeho úspešných hier.

Príbeh O Norikovi vám umožní prežiť mnoho hodín skvelej zábavy. Vo svojom putovaní v ľahkom fanasy svete stretnete mnoho bytostí. Od hovoriaceho vlka, cez mŕtveho starčeka, až po draka, druida Dudlibola, modrého mutanta a ďalších. Počas Norikovej (alebo tiež vašej) cesty budú vaše rozhodnutia ovplyvňovať smerovanie príbehu a tiež budú ovplyvňovať Norikove schopnosti a vlastnosti ako zručnosť, múdrosť, zdravie, či náladu. Jednoducho je to veľmi vtipný gamebook, ktorý sa nesnaží tváriť vážne, je plný humoru a vtipných dialógov. Môžeme iba vrelo doporučiť! 

 

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Vladaa Chvátil
Rok vydania:
1997
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje