Offboard
Offboard je staré známe Abalone v trošku inom šate. Tentokrát nie je až tak dôležitý počet vytlačených guličiek ako smer, kam ich vytlačíme. Okolo hracej plochy sú rôzne hodnotené zásobníky. Do každého smiete zahnať len jednu guličku. Pokiaľ k nej pribudne ďalšia, smie si ju jej majiteľ vrátiť do hry. Cieľom hry je vytlačiť ako prvý guličky v celkovej hodnote šesť bodov. Nastali aj drobné zmeny v pravidlách, čo sa týka napríklad tlačenia guličiek. V Offboard stačí mať len presilu a môžete kľudne štyrmi guličkami pretlačiť súperovu trojicu. Už tak skvelá hra tak získava ďalšie možnosti. Jednoduché pravidlá verzus zložitá cesta k víťazstvu alebo veľa hodín dobrej zábavy.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
22,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Offboard je staré známe Abalone v trošku inom šate. Tentokrát nie je až tak dôležitý počet vytlačených guličiek ako smer, kam ich vytlačíme. Okolo hracej plochy sú rôzne hodnotené zásobníky. Do každého smiete zahnať len jednu guličku. Pokiaľ k nej pribudne ďalšia, smie si ju jej majiteľ vrátiť do hry. Cieľom hry je vytlačiť ako prvý guličky v celkovej hodnote šesť bodov.

Nastali aj drobné zmeny v pravidlách, čo sa týka napríklad tlačenia guličiek. V Offboard stačí mať len presilu a môžete kľudne štyrmi guličkami pretlačiť súperovu trojicu. Už tak skvelá hra tak získava ďalšie možnosti. Jednoduché pravidlá verzus zložitá cesta k víťazstvu alebo veľa hodín dobrej zábavy.

Obsah hry:

Hrací plán, 12 červených guličiek, 12 žltých guličiek, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Autor:
Michel Lalet, Laurent Levi
Rok vydania:
2011
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje