Originál Rubikova kocka 4x4
Legenda sa vracia a Rubikova kocka je opäť v móde. Ide o hlavolam, kde sa snažíte otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam? Ponúkame vám profesionálnu, súťažnú a rýchlu verziu obľúbenej kocky. Originál je len jeden, ale typov má viacero, teraz máme pre vás väčšiu, ešte úžasnejšiu a zložitejšiu kocku veľkosti 4x4. Ak už ste zbehlý v klasickej 3x3 verzií, táto kocka bude pre vás skutočnou výzvou.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
3D
22,99 €
momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: momentálne nedostupné
Predajňa BB: momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Legenda sa vracia a Rubikova kocka je opäť v móde. Ide o hlavolam, kde sa snažíte otáčať riadkami a stĺpcami kocky tak, aby ste vytvorili jednofarebné steny. Na prvé počutie možno jednoduché, no možností ako kocku otočiť je niekoľko miliónov, ale riešenie je len jedno. Podarí sa vám vyriešiť tento obľúbený hlavolam?

Ponúkame vám profesionálnusúťažnú rýchlu verziu obľúbenej kocky.

Originál je len jeden, ale typov má viacero, teraz máme pre vás väčšiu, ešte úžasnejšiu a zložitejšiu kocku veľkosti 4x4. Ak už ste zbehlý v klasickej 3x3 verzií, táto kocka bude pre vás skutočnou výzvou.

Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Ernő Rubik
Rok vydania:
1974
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje