Pandemic: Epicentrum - Evropa
Európe hrozia choroby a iba vy ich môžete zastaviť! V hre Pandemic: Epicentrum – Evropa sa stanete členmi špeciálneho tímu, ktorý bojuje proti chorobám. Použite svoje jedinečné schopnosti, spolupracujte, zastavte šírenie chorôb naprieč Európou a popri tom pracujte na vývoji liekov. So svojim tímom hrajte proti hre a pokúste sa predísť vzniku ohnísk. Vyhráte alebo prehráte spoločne! Pandemic: Epicentrum – Evropa je kooperatívna hra - všetci hráči sú v tom istom tíme a vyhrajú či prehrajú spoločne. Každý hráč vo vašom tíme ovláda postavu so špeciálnymi schopnosťami, ktoré vám pomôžu uspieť. Všetci hráči majú svoje karty vyložené pred sebou, takže hráči si navzájom vidia do kariet. Hráči môžu medzi sebou diskutovať a navzájom si radiť. Každý môže povedať svoj návrh či nápad, ale konečné rozhodnutí je na hráčovi, ktorý je práve na ťahu. V hre sú 3 choroby, ktoré ohrozujú Európu. Každá má svoju farbu a na hernom pláne ich predstavujú kocočky. Každému mestu na hernom pláne odpovedá karta nákazy. Keď otočíte kartu nákazy, položte do príslušného mesta kocku zodpovedajúcej farby, ktorá predstavuje šírenie choroby. Kocky chorôb je však treba urýchlene odstraňovať. Keď sa choroby vymknú kontrole, hru prehráte.   Při hře se používají karty pro hráče - karty měst a karty událostí. V průběhu hry budete odhazovat karty měst, abyste provedli určitou akci, a vykládat karty událostí, které mají jedinečné efekty.
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
20-30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
25,99 €
12,99 €
skladom posledné kusy
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Európe hrozia choroby a iba vy ich môžete zastaviť!

V hre Pandemic: Epicentrum – Evropa sa stanete členmi špeciálneho tímu, ktorý bojuje proti chorobám. Použite svoje jedinečné schopnosti, spolupracujte, zastavte šírenie chorôb naprieč Európou a popri tom pracujte na vývoji liekov. So svojim tímom hrajte proti hre a pokúste sa predísť vzniku ohnísk. Vyhráte alebo prehráte spoločne!

Pandemic: Epicentrum – Evropa je kooperatívna hra - všetci hráči sú v tom istom tíme a vyhrajú či prehrajú spoločne. Každý hráč vo vašom tíme ovláda postavu so špeciálnymi schopnosťami, ktoré vám pomôžu uspieť. Všetci hráči majú svoje karty vyložené pred sebou, takže hráči si navzájom vidia do kariet. Hráči môžu medzi sebou diskutovať a navzájom si radiť. Každý môže povedať svoj návrh či nápad, ale konečné rozhodnutí je na hráčovi, ktorý je práve na ťahu.

V hre sú 3 choroby, ktoré ohrozujú Európu. Každá má svoju farbu a na hernom pláne ich predstavujú kocočky. Každému mestu na hernom pláne odpovedá karta nákazy. Keď otočíte kartu nákazy, položte do príslušného mesta kocku zodpovedajúcej farby, ktorá predstavuje šírenie choroby. Kocky chorôb je však treba urýchlene odstraňovať. Keď sa choroby vymknú kontrole, hru prehráte.

 

Při hře se používají karty pro hráče - karty měst a karty událostí. V průběhu hry budete odhazovat karty měst, abyste provedli určitou akci, a vykládat karty událostí, které mají jedinečné efekty.

Obsah hry:

• 1 herný plán
• 70+ kariet
• 50+ kocočiek a žetónov
• 1 české pravidla
• 1 slovenské pravidla

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
20-30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Matt Leacock, Tom Lehmann
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje