Paní Pavúková
Zábavná hra, ktorej cieľom je zo siete pani Pavúkovej oslobodiť hmyzích kamarátov. Dávaj však pozor na nastražené pasce a nezobuď pani Pavúkovú!  V tejto hre sú hmyzí kamaráti na tyčkách štyroch rôznych farieb (žltá, červená, modrá a zelená). Aby si vyhral, musíš zachrániť štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách v rovnakej farby bez toho, aby si pri tom zobudil pani Pavúkovú. Ale pozor, pani Pavúková nastražila do svojej pavučiny pasce a pri vytiahnutí hmyzích kamarátov z určitých otvorov sa prebudí a veľmi sa nahnevá. Nastražené pasce objaví len skutočný šibal, lebo nie sú zakaždým v rovnakých otvoroch. Hráč, ktorý je na rade, zatočí kolesom šťastia. To mu určí, koľko hmyzích kamarátov má klieštikmi vyslobodiť:1,2 alebo 3 kamarátov. Pokiaľ sa hráčovi podarí zachrániť daný počet hmyzích kamarátov bez toho, aby zobudil pani Pavúkovú, môže si ich nechať. Ak sa ale pani Pavúková prebudí a vyskočí, hráč, ktorý to zavinil už nemôže zachrániť ďalších kamarátov a jedného musí naviac vrátiť. Hra pokračuje, kým jeden z hráčov nezachráni štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách rovnakej farby.
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Zábavná hra, ktorej cieľom je zo siete pani Pavúkovej oslobodiť hmyzích kamarátov. Dávaj však pozor na nastražené pasce a nezobuď pani Pavúkovú! 

V tejto hre sú hmyzí kamaráti na tyčkách štyroch rôznych farieb (žltá, červená, modrá a zelená). Aby si vyhral, musíš zachrániť štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách v rovnakej farby bez toho, aby si pri tom zobudil pani Pavúkovú. Ale pozor, pani Pavúková nastražila do svojej pavučiny pasce a pri vytiahnutí hmyzích kamarátov z určitých otvorov sa prebudí a veľmi sa nahnevá. Nastražené pasce objaví len skutočný šibal, lebo nie sú zakaždým v rovnakých otvoroch.

Hráč, ktorý je na rade, zatočí kolesom šťastia. To mu určí, koľko hmyzích kamarátov má klieštikmi vyslobodiť:1,2 alebo 3 kamarátov. Pokiaľ sa hráčovi podarí zachrániť daný počet hmyzích kamarátov bez toho, aby zobudil pani Pavúkovú, môže si ich nechať. Ak sa ale pani Pavúková prebudí a vyskočí, hráč, ktorý to zavinil už nemôže zachrániť ďalších kamarátov a jedného musí naviac vrátiť. Hra pokračuje, kým jeden z hráčov nezachráni štyroch hmyzích kamarátov na tyčkách rovnakej farby.

Obsah hry:

- otáčacia pavúčica

- 20 hmyzích kamarátov

- koleso šťastia

- klieštiky

- pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje