Párty veža
Hra Párty veža je napínavá hra, pri ktorej otestujete vašu šikovnosť a trpezlivosť. Jej pravidlá sú veľmi jednoduché. Na stole se postaví veža zo všetkých hranolov (každé poschodie z troch hranolov) a hráči sa striedajú v poradí a postupne sa snažia opatrne jeden hranol z veže vytiahnuť tak, aby veža nespadla.Potom, čo hranol vytiahnu, položia ho na vrchol veže, čím budujú nové poschodia. Vždy sa musí nové poschodie dokončiť, než sa začne stavať iné a je dovolené používať iba jednu ruku! Víťazí ten hráč, ktorý ako posledný vezme z veže jeden hranol a opät ho položí na vrch veže skôr, ako veža spadne! Zahrajte si teraz tak trochu inú hru! Na každom hracom kameni tejto párty hry sa ukrýva úloha, ktorú budete musieť splniť alebo vypiť svoj pohárik. Komu jenga spadne, bude musieť ešte vykonať špeciálnu úlohu, na ktorej sa dohodnete dopredu. Ste pripravení na netradičnú hru s vtipnými úlohami?
Odporúčaný vek:
18 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
6,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Hra Párty veža je napínavá hra, pri ktorej otestujete vašu šikovnosť a trpezlivosť. Jej pravidlá sú veľmi jednoduché. Na stole se postaví veža zo všetkých hranolov (každé poschodie z troch hranolov) a hráči sa striedajú v poradí a postupne sa snažia opatrne jeden hranol z veže vytiahnuť tak, aby veža nespadla.
Potom, čo hranol vytiahnu, položia ho na vrchol veže, čím budujú nové poschodia. Vždy sa musí nové poschodie dokončiť, než sa začne stavať iné a je dovolené používať iba jednu ruku! 
Víťazí ten hráč, ktorý ako posledný vezme z veže jeden hranol a opät ho položí na vrch veže skôr, ako veža spadne!

Zahrajte si teraz tak trochu inú hru! Na každom hracom kameni tejto párty hry sa ukrýva úloha, ktorú budete musieť splniť alebo vypiť svoj pohárik. Komu jenga spadne, bude musieť ešte vykonať špeciálnu úlohu, na ktorej sa dohodnete dopredu. Ste pripravení na netradičnú hru s vtipnými úlohami?

Obsah hry:
  • 48 drevených hranolov s úlohami
  • pravidlá hry v českom jazyku
Parametre:
Počet hráčov:
2-8 hráčov
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
18+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Leslie Scott
Rok vydania:
1983
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje