Pathfinder Adventure card game: Curse of the Crimson throne Adventure Path
Pathfinder Adventure card game: Curse of the Crimson throne Adventure Path je rozšírenie ku kooperatívnej hre Pathfinder Adventure card game.  Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľovná! Hráči v úlohe hrdinov bojujú na vlastné riziko proti príšerám a ich pasciam. Na hrdinov čakajú nekonečné dobrodružstvá. Hráči si vyberú postavu a s ňou aj vybavenie, kúzla a spojencov. V priebehu hry hráči získavajú ďalšie užitočné vybavenia a skvelé kúzla, ktoré si pridávajú do svojho balíčku kariet. Rozšírenie obsahuje príbehovú knihu a karty na Curse of the Crimson Throne Adventure Path. Na hranie je potrebná základná hra Pathfinder Adventure card game, s týmto rozšírením môže hrať hru až 6 hráčov.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
90 min.
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
46,99 €
objednáme pre vás
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: objednáme pre vás
Predajňa BB: objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pathfinder Adventure card game: Curse of the Crimson throne Adventure Path je rozšírenie ku kooperatívnej hre Pathfinder Adventure card game

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľovná!

Hráči v úlohe hrdinov bojujú na vlastné riziko proti príšerám a ich pasciam. Na hrdinov čakajú nekonečné dobrodružstvá. Hráči si vyberú postavu a s ňou aj vybavenie, kúzla a spojencov. V priebehu hry hráči získavajú ďalšie užitočné vybavenia a skvelé kúzla, ktoré si pridávajú do svojho balíčku kariet.

Rozšírenie obsahuje príbehovú knihu a karty na Curse of the Crimson Throne Adventure Path. Na hranie je potrebná základná hra Pathfinder Adventure card game, s týmto rozšírením môže hrať hru až 6 hráčov.

Obsah hry:

550 cards featuring a wide array of powerful weapons, magical spells, protective armors, versatile items, helpful allies, harrowing blessings, devoted supporters, and a base to help you face a host of vicious monsters, dangerous barriers, vile scourges, and perilous wildcards
4 character pawns representing Hakon the skald, Kess the brawler, Quinn the investigator, and Varian the wizard
1 48-page storybook featuring all 6 chapters of The Curse of the Crimson Throne Adventure Path

Parametre:
Počet hráčov:
1-6 hráčov
Dĺžka hry:
90 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Chad Brown, Keith Richmond, Aviva Schecterson, Mik
Rok vydania:
2019
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje