Pictureka SK/CZ
Pictureka je vzrušujúca postrehová hra. Balenie obsahuje 100 rôznych kariet s úlohami rozdelenými do 3 kategórií. Nájdete 5 širokých úsmevov za 30 sekúnd? Všimnete si ako prvého dinosaura? Nájdete na svojom obrázku zapáchajúcu vec? V tejto hre platí právo nálezcu: kartu dostanete v prípade, že hľadané veci nájdete rýchlo a ako prvý. Víťazom je ten, kto má najviac kariet. Pictureka! je hra zaujímavá jednak vizuálnou stránkou, jednak herným mechanizmom. Herná plocha sa skladá z 9 veľkých dielikov, vznikne štvorec 63 cm x 63 cm. Na veľkej hernej ploche hrajú všetci hráči naraz. Herná plocha je "živá", nie je to statická plocha, keďže jednotlivé dieliky sa otáčajú a premiestňujú. Práve pre to nie je pravdepodobné, že sa hráči naučia mapy naspamäť. Mechanizmus neustále sa meniacej hernej plochy je zárukou nielen dobrej zábavy, ale aj stále nových výziev. Hráč vo svojom ťahu hodí farebnou kockou. Podľa toho aká farba mu padla, vyberie si kartu misie rovnakej farby. V hre sú 3 farby a 3 druhy misií. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý splní 10 misií - 10 bodov. Každá úspešná misia získa hráčovi 1 víťazný bod. 
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Jazyk hry:
18,99 €
Skladom, odosielame čím skôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pictureka je vzrušujúca postrehová hra. Balenie obsahuje 100 rôznych kariet s úlohami rozdelenými do 3 kategórií. Nájdete 5 širokých úsmevov za 30 sekúnd? Všimnete si ako prvého dinosaura? Nájdete na svojom obrázku zapáchajúcu vec? V tejto hre platí právo nálezcu: kartu dostanete v prípade, že hľadané veci nájdete rýchlo a ako prvý. Víťazom je ten, kto má najviac kariet.

Pictureka! je hra zaujímavá jednak vizuálnou stránkou, jednak herným mechanizmom. Herná plocha sa skladá z 9 veľkých dielikov, vznikne štvorec 63 cm x 63 cm. Na veľkej hernej ploche hrajú všetci hráči naraz. Herná plocha je "živá", nie je to statická plocha, keďže jednotlivé dieliky sa otáčajú a premiestňujú. Práve pre to nie je pravdepodobné, že sa hráči naučia mapy naspamäť. Mechanizmus neustále sa meniacej hernej plochy je zárukou nielen dobrej zábavy, ale aj stále nových výziev.

Hráč vo svojom ťahu hodí farebnou kockou. Podľa toho aká farba mu padla, vyberie si kartu misie rovnakej farby. V hre sú 3 farby a 3 druhy misií. Vyhráva hráč, ktorý ako prvý splní 10 misií - 10 bodov. Každá úspešná misia získa hráčovi 1 víťazný bod. 

Parametre:
Počet hráčov:
2-5 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Arne Lauwers
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje