Pie Face Showdown
Pie Face je späť! O hre Pie Face ste už určite počuli, aj keď ste ju zatiaľ možno nevyskúšali. Skúšať šťastie či dostanete šľahačkou do tváre? Vravíte si, čo je na tom? Aké je to jednoduché, také je to zábavné a priznajme si to, všetci sme trošku škodoradostní a sledovať ako si niekto iný stiera alebo zlizuje z tváre šľahačku je náramne zábavné. Teraz prinášame Pie Face Showdown, ktorý je možno ešte vtipnejší. Tento raz sa snažíte nedostať šľahačkou do tváre, ale miesto toho ju capnúť do tváre vášho súpera! Je to taký šľahačkový duel, v ktorom sa snažíte stláčať gombík rýchlejšie ako váš súper, aby sa ručička so šľahačkou dostala na jeho stranu a do tváre dostal zásah on a nie vy.  
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
15 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
24,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Pie Face je späť!

O hre Pie Face ste už určite počuli, aj keď ste ju zatiaľ možno nevyskúšali. Skúšať šťastie či dostanete šľahačkou do tváre? Vravíte si, čo je na tom? Aké je to jednoduché, také je to zábavné a priznajme si to, všetci sme trošku škodoradostní a sledovať ako si niekto iný stiera alebo zlizuje z tváre šľahačku je náramne zábavné.

Teraz prinášame Pie Face Showdown, ktorý je možno ešte vtipnejší. Tento raz sa snažíte nedostať šľahačkou do tváre, ale miesto toho ju capnúť do tváre vášho súpera! Je to taký šľahačkový duel, v ktorom sa snažíte stláčať gombík rýchlejšie ako váš súper, aby sa ručička so šľahačkou dostala na jeho stranu a do tváre dostal zásah on a nie vy.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
15 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2017
Užitočné odkazy:
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje