Pix
Viete kresliť? Výborne, potom je PIX hra presne pre Vás, pretože pred vás postaví novú výzvu: kresliť len pomocou pixelov! Neviete kresliť? Nevadí, potom je PIX hrou aj pre Vás, pretože Vás naučí kresliť pomocou pixelov! PIX - v tejto spoločenskej párty hre si overíte ako ste na tom s kreslením. Na začiatku hry dostanete magnetickú tabuľku, dvadsať čiernych štvorčekov - pixelov a jeden červený pixel. Jeden, alebo dvaja ďalší hráči budú mať magnetickú tabuľku rovnakej farby ako Vy. Keď začne kolo, tak majú hráči s rovnakou farbou tabuľky za úlohu vytvoriť z pixelov na tabuľkách obrázok pomocou tajnej nápovedy. Keď vyprší daný čas, každý hráč ukáže svoje dielo a musí dúfať, že ostatní uhádnu, čo to na jeho obrázku vlastne je. Ten kto uhádne, a aj autor obrázku, dostanú body. Ale všetko to má jeden háčik! Výtvory sa ukazujú v poradí podľa toho, z akého počtu pixelov sú vytvorenél. Čím menej pixelov, tým skôr môžete obrázok ukazovať. Ale o to tažšie asi bude pre ostatných hráčov uhádnuť, čo na obrázku vlastne je. 
Odporúčaný vek:
8 rokov
Dĺžka hry:
30 min.
Počet hráčov:
4-9 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
31,99 €
Dlhodobo nedostupné
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Viete kresliť? Výborne, potom je PIX hra presne pre Vás, pretože pred vás postaví novú výzvu: kresliť len pomocou pixelov!

Neviete kresliť? Nevadí, potom je PIX hrou aj pre Vás, pretože Vás naučí kresliť pomocou pixelov!

PIX - v tejto spoločenskej párty hre si overíte ako ste na tom s kreslením. Na začiatku hry dostanete magnetickú tabuľku, dvadsať čiernych štvorčekov - pixelov a jeden červený pixel. Jeden, alebo dvaja ďalší hráči budú mať magnetickú tabuľku rovnakej farby ako Vy. Keď začne kolo, tak majú hráči s rovnakou farbou tabuľky za úlohu vytvoriť z pixelov na tabuľkách obrázok pomocou tajnej nápovedy.

Keď vyprší daný čas, každý hráč ukáže svoje dielo a musí dúfať, že ostatní uhádnu, čo to na jeho obrázku vlastne je. Ten kto uhádne, a aj autor obrázku, dostanú body. Ale všetko to má jeden háčik! Výtvory sa ukazujú v poradí podľa toho, z akého počtu pixelov sú vytvorenél. Čím menej pixelov, tým skôr môžete obrázok ukazovať. Ale o to tažšie asi bude pre ostatných hráčov uhádnuť, čo na obrázku vlastne je. 

Parametre:
Počet hráčov:
4-9 hráčov
Dĺžka hry:
30 min.
Odporúčaný vek:
8+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Laurent Escoffier, David Franck
Rok vydania:
2013
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje