PixBlocks
Po hracej ploche logickej hry pre hráčov od 7 rokov poskakujú lakomé králiky. Je to krajina tvorená plošinami a rastlinami, medzi ktorými sú poschovávané šťavnaté mrkvičky, ktoré majú králiky veľmi rady. Riaď pohyb králika a snaž sa, aby zjedol všetky mrkvičky. Hraj, aby si vyhral, bav sa – a zoznamuj sa pritom so základmi programovania! Je vôbec možné naučiť sa programovať bez počítača? Samozrejme, že je! Riešenie logických úloh z hry PixBlocks je totiž v skutočnosti vytváraním programov, ktoré potom robí pohybujúci sa králik. Dobre „napísaný“ program, ktorý hráči vytvárajú kladením žetónov na hraciu plochu podľa obrázka na zvolenej karte, privedie králika k mrkvičkám. Pokiaľ králik zje všetky mrkvičky, je to dôkaz, že program bol vytvorený správne. Hra pre 1 – 4 hráčov od 7 rokov ponúka 56 úloh v 3 úrovniach náročnosti a zábavnou formou prispieva k rozvoju logického myslenia aj programátorskej predstavivosti.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
15-30 min.
Počet hráčov:
1-4 hráči
Jazyk hry:
nezávislý
21,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Po hracej ploche logickej hry pre hráčov od 7 rokov poskakujú lakomé králiky. Je to krajina tvorená plošinami a rastlinami, medzi ktorými sú poschovávané šťavnaté mrkvičky, ktoré majú králiky veľmi rady. Riaď pohyb králika a snaž sa, aby zjedol všetky mrkvičky. Hraj, aby si vyhral, bav sa – a zoznamuj sa pritom so základmi programovania!

Je vôbec možné naučiť sa programovať bez počítača? Samozrejme, že je! Riešenie logických úloh z hry PixBlocks je totiž v skutočnosti vytváraním programov, ktoré potom robí pohybujúci sa králik. Dobre „napísaný“ program, ktorý hráči vytvárajú kladením žetónov na hraciu plochu podľa obrázka na zvolenej karte, privedie králika k mrkvičkám. Pokiaľ králik zje všetky mrkvičky, je to dôkaz, že program bol vytvorený správne. Hra pre 1 – 4 hráčov od 7 rokov ponúka 56 úloh v 3 úrovniach náročnosti a zábavnou formou prispieva k rozvoju logického myslenia aj programátorskej predstavivosti.

Parametre:
Počet hráčov:
1-4 hráči
Dĺžka hry:
15-30 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje