Pokémon Battle Academy 2022
Užite si radosť z Pokémon duelu s vynovenou verziou populárnej Pokémon Battle Academy. Za touto vstupnou bránou do sveta populárnej kartovej hry sa schovávajú 3 nové decky pripravené na hru. Vyberte si svojho favorita spomedzi vznetlivého Cinderace, elektrizujúceho Pikachu a šikovnej Eevee a naučte sa ako ich decky využiť čo najlepšie a prebojovať sa k výhre.  Tento produkt obsahuje všetko čo začínajúci Pokémon nadšenci (alebo aj skúsení tréneri, hľadajúci nové výzvy) potrebujú, aby sa naučili pravidlá strategickej hry schovávajúcej sa za zberateľským ošialom.     
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Užite si radosť z Pokémon duelu s vynovenou verziou populárnej Pokémon Battle Academy. Za touto vstupnou bránou do sveta populárnej kartovej hry sa schovávajú 3 nové decky pripravené na hru. Vyberte si svojho favorita spomedzi vznetlivého Cinderace, elektrizujúceho Pikachu a šikovnej Eevee a naučte sa ako ich decky využiť čo najlepšie a prebojovať sa k výhre. 

Tento produkt obsahuje všetko čo začínajúci Pokémon nadšenci (alebo aj skúsení tréneri, hľadajúci nové výzvy) potrebujú, aby sa naučili pravidlá strategickej hry schovávajúcej sa za zberateľským ošialom. 

 

 

Obsah hry:

3x odlišné 60-kartové decky, pripravené na hru - možnosť výberu decku postavaného okolo Cinderace V, Pikachu V, alebo Eevee V (obsahujúci aj 2 kópie novej promo karty - Galarian Obstagoon)
2x tútoriál na hranie s danými deckmi
3x krabička na decky
hracia plocha
návod ako pripraviť hraciu plochu
pravidlá hry
metalická minca zobrazujúca spolu pokémonov Cinderace, Pikachu, a Eevee
počítadlá zranení
kód pre tento produkt v online hre Pokémon TCG Live

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje