Pokémon: Battle Academy
V tejto krabici nájdete presne to, čo vám pomôže začať hrať Pokémon TCG. No na svoje si prídete aj pokiaľ ste už skúsení hráči Pokémonov. Pokémon: Battle Academy obsahuje až 3 balíčky postavené na obľúbených charakteroch (Pikachu GX, Charizard GX, Mewtwo GX), hernú podložku, pravidlá pre začiatočníkov a pravidlá pre pokročilých, a tiež všetky potrebné doplnky, aby ste si mohli vychutnať svoj herný zážitok.  
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
29,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

V tejto krabici nájdete presne to, čo vám pomôže začať hrať Pokémon TCG. No na svoje si prídete aj pokiaľ ste už skúsení hráči Pokémonov.


Pokémon: Battle Academy obsahuje až 3 balíčky postavené na obľúbených charakteroch (Pikachu GX, Charizard GX, Mewtwo GX), hernú podložku, pravidlá pre začiatočníkov a pravidlá pre pokročilých, a tiež všetky potrebné doplnky, aby ste si mohli vychutnať svoj herný zážitok.

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Hodnotenie hry
Miroslava
24.1.2022
Nie sme skúsení hráči, hru dostali synovia (5,5 a 7r)pretože majú pokemon maniu. Dokážu si ju po pár hrách s nami už zahrať aj sami, musíme im len miešať karty, sem tam precitat, ako ktorý pokemon útočí a co robí tréner. A baví aj nás s manželom. Hra je vo výraznej miere závislá na náhode, ci padne na minci hlava, aj na tom, ako chodia karty ale tým je zakaždým iná. dosť robí aj taktika a poznanie kariet. Časom si určite dokúpime ďalšie 1-2 hracie baliky.
1 Hodnotenie
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje