Pokémon: League Battle Deck - Miraidon ex
Pokémon: League Battle Deck - Miraidon ex obsahuje vyvážený a naozaj silný 60 kartový balíček s najsilnejšími Pokémonmi v ex, V a VMAX forme. Ideálny produkt pre nadšených zberateľov, či hráčov, ktorí chcú so svojimi blízkymi objaviť čaro strategickej hry Pokémon Trading Card Game. Balenie obsahuje predpripravený herný balíček o 60-tich kartách, 2 foilové farty Miraidon ex, 2 foilové karty Regileki VMAX, 2 foilové karty Regileki V, krabičku na balíček, 2 žetóny na značenie kondícií, 6 turnajových kociek na značenie poškodenia a turnajovú vyhodnocovaciu kocku, návod pre hranie balíčka a samozrejme kód pre Pokémon TCG Live.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

31,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pokémon: League Battle Deck - Miraidon ex obsahuje vyvážený a naozaj silný 60 kartový balíček s najsilnejšími Pokémonmi v ex, V a VMAX forme. Ideálny produkt pre nadšených zberateľov, či hráčov, ktorí chcú so svojimi blízkymi objaviť čaro strategickej hry Pokémon Trading Card Game.

Balenie obsahuje predpripravený herný balíček o 60-tich kartách, 2 foilové farty Miraidon ex, 2 foilové karty Regileki VMAX, 2 foilové karty Regileki V, krabičku na balíček, 2 žetóny na značenie kondícií, 6 turnajových kociek na značenie poškodenia a turnajovú vyhodnocovaciu kocku, návod pre hranie balíčka a samozrejme kód pre Pokémon TCG Live.

Obsah hry:

2 foilové karty Miraidon ex, 2 foilové karty Regileki VMAX, 2 foilové karty Regileki V, predpripravený herný balíček o 60-tich kartách, krabička na balíček, 2 žetóny na značenie kondícií, 6 turnajových kociek na značenie poškodenia, vyhodnocovacia kocka, návod pre hranie balíčka, kód do Pokémon TCG live

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje