Pokémon League Battle Deck - Shadow Rider Calyrex VMAX
Pokémon Shadow Rider Calyrex VMAX - League Battle Deck obsahuje vyvážený a naozaj silný 60 kartový balíček s legendárnym pánom tundry, Calyrexom. Tu dokonca v jeho unikátnej verzii Shadow Ridera VMAX pripraveného na hru! Ideálny produkt pre nadšených zberateľov, či hráčov, ktorí chcú so svojimi blízkymi objaviť čaro strategickej hry Pokémon Trading Card Game. Tento konkrétny League Battle Deck poteší aj skúsenejších hráčov, vďaka množstvu variácií, ktoré do hry prináša. Balenie obsahuje 3 foilové promo karty Shadow Rider Calyrexa VMAX, 3 foilové promo karty Shadow Rider Calyrexa V, predpripravený a vybalansovaný balíček 60 hracích kariet, 1 deck box (krabičku na uskladnenie balíka), 2 mince a počítadlá životov, ktoré budete ku hre potrebovať. V balení tiež nájdete pravidlá hry Pokémon v anglickom jazyku, rady na vylepšenie vášho herného balíčka v anglickom jazyku a chýbať nesmie ani kód na online verziu tohto decku do hry Pokémon TCG Online.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

Nájdite podobné hry:
34,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pokémon Shadow Rider Calyrex VMAX - League Battle Deck obsahuje vyvážený a naozaj silný 60 kartový balíček s legendárnym pánom tundry, Calyrexom. Tu dokonca v jeho unikátnej verzii Shadow Ridera VMAX pripraveného na hru!

Ideálny produkt pre nadšených zberateľov, či hráčov, ktorí chcú so svojimi blízkymi objaviť čaro strategickej hry Pokémon Trading Card Game. Tento konkrétny League Battle Deck poteší aj skúsenejších hráčov, vďaka množstvu variácií, ktoré do hry prináša.

Balenie obsahuje 3 foilové promo karty Shadow Rider Calyrexa VMAX, 3 foilové promo karty Shadow Rider Calyrexa V, predpripravený a vybalansovaný balíček 60 hracích kariet, 1 deck box (krabičku na uskladnenie balíka), 2 mince a počítadlá životov, ktoré budete ku hre potrebovať. V balení tiež nájdete pravidlá hry Pokémon v anglickom jazyku, rady na vylepšenie vášho herného balíčka v anglickom jazyku a chýbať nesmie ani kód na online verziu tohto decku do hry Pokémon TCG Online.

Obsah hry:

3 foilové farty Shadow Rider Calyrex V
3 foilové karty Shadow Rider Calyrex VMAX
predpripravený herný balíček o 60-tich kartách
krabička na balíček
2 žetóny na značenie kondícií
6 turnajových kociek na značenie poškodenia
turnajová hádzacia kocka pre rozhodnutie hodu mincí
pravidlá Pokémon TCG
návod pre balíček
kód do Pokémon TCG Online alebo Pokémon Trading Card Game Live

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje