Pokémon: Let´s play Pikachu & Eevee - Learn to Play Together (Trainer Kit)
Si nováčik vo svete Pokémonov? Nauč sa hrať kartovú hru Pokémon spolu s Pokémonmi Pikachu a Eevee pomocou Pokémon: Lets play Pikachu & Eevee - Learn to Play Together (Trainer Kit). Nauč sa hrať kartovú hru Pokémon pekne krok za krokom s týmto výborným tréningovým setom. Obsahuje dva 60-kartové balíčky, pre každého hráča jeden, a návod, ktorý ťa kartou po karte prevedie celou hrou. Dozvieš sa, čo všetko počas kola môžeš urobiť, ako napríklad nabiť svojho Pokémona energiou, vyvinúť niektorého Pokémona, vyložiť do zásoby nového, no najmä zaútočiť aktívnym Pokémonom a čo na ten útok všetko potrebuješ. Najdôležitejšia však je, že sa dozvieš, akými tromi spôsobmi svojho súpera môžeš poraziť.    
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Si nováčik vo svete Pokémonov? Nauč sa hrať kartovú hru Pokémon spolu s Pokémonmi Pikachu a Eevee pomocou Pokémon: Lets play Pikachu & Eevee - Learn to Play Together (Trainer Kit).

Nauč sa hrať kartovú hru Pokémon pekne krok za krokom s týmto výborným tréningovým setom. Obsahuje dva 60-kartové balíčky, pre každého hráča jeden, a návod, ktorý ťa kartou po karte prevedie celou hrou. Dozvieš sa, čo všetko počas kola môžeš urobiť, ako napríklad nabiť svojho Pokémona energiou, vyvinúť niektorého Pokémona, vyložiť do zásoby nového, no najmä zaútočiť aktívnym Pokémonom a čo na ten útok všetko potrebuješ. Najdôležitejšia však je, že sa dozvieš, akými tromi spôsobmi svojho súpera môžeš poraziť.

 

 

Obsah hry:

2 x 60 kartový balík so 4 foilovými kartami, 2 x pravidlá na naučenie hry, 2 x minca, 2 x krabička na karty, 2 x herná podložka, 2 x žetón zranenia

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje