Pokémon: Lets play Pikachu & Eevee - Learn to Play Together (Trainer Kit)
Si nováčik vo svete Pokémonov? Nauč sa hrať kartovú hru Pokémon spolu s Pokémonmi Pikachu a Eevee pomocou Pokémon: Lets play Pikachu & Eevee - Learn to Play Together (Trainer Kit). Nauč sa hrať kartovú hru Pokémon pekne krok za krokom s týmto výborným tréningovým setom. Obsahuje dva 60-kartové balíčky, pre každého hráča jeden, a návod, ktorý ťa kartou po karte prevedie celou hrou. Dozvieš sa, čo všetko počas kola môžeš urobiť, ako napríklad nabiť svojho Pokémona energiou, vyvinúť niektorého Pokémona, vyložiť do zásoby nového, no najmä zaútočiť aktívnym Pokémonom a čo na ten útok všetko potrebuješ. Najdôležitejšia však je, že sa dozvieš, akými tromi spôsobmi svojho súpera môžeš poraziť.    
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
19,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Si nováčik vo svete Pokémonov? Nauč sa hrať kartovú hru Pokémon spolu s Pokémonmi Pikachu a Eevee pomocou Pokémon: Lets play Pikachu & Eevee - Learn to Play Together (Trainer Kit).

Nauč sa hrať kartovú hru Pokémon pekne krok za krokom s týmto výborným tréningovým setom. Obsahuje dva 60-kartové balíčky, pre každého hráča jeden, a návod, ktorý ťa kartou po karte prevedie celou hrou. Dozvieš sa, čo všetko počas kola môžeš urobiť, ako napríklad nabiť svojho Pokémona energiou, vyvinúť niektorého Pokémona, vyložiť do zásoby nového, no najmä zaútočiť aktívnym Pokémonom a čo na ten útok všetko potrebuješ. Najdôležitejšia však je, že sa dozvieš, akými tromi spôsobmi svojho súpera môžeš poraziť.

 

 

Obsah hry:

2 x 60 kartový balík so 4 foilovými kartami, 2 x pravidlá na naučenie hry, 2 x minca, 2 x krabička na karty, 2 x herná podložka, 2 x žetón zranenia

 

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2020
Podobné hry
Momentálne nedostupné
34,99 €
Momentálne nedostupné
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
2,99 €
Skladom posledné kusy, odosielame ihneď
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje