Pokémon: Marnie Premium Tournament Collection
Marnie sa už blíži na náš sklad, očakávaná je v druhej polovici septembra. Načas sme ju preradili medzi nedostupné hry - Pokémon nám bežne kráti objednávky a nechceme sľubovať, čo by sme nevedeli dodržať. Tí, ktorí si stihli Marnie objednať, ju dostanú ihneď ako príde na sklad. A ak nám príde viac kusov (objednaných je oveľa viac), než máme doteraz objednávok, hneď ju nastavíme ako dostupnú :) aj pre ostatných. Vyrazte do boja s Marnie! Toto dievča zo Spikemuthu netúži po ničom inom, iba vyhrať šampionát. Poriadne sa vyzbrojte a vyrazte s ňou na ďalší turnaj so sadou Marnie Premium Tournament Collection.  Obsahuje: 1 Full-art foil Supporter karta Marnie 3 ďalšie foil Supporter karty Marnie 65 obalov Marnie Pevný deck box (krabičku) s ilustráciou Marnie flipovaciu mincu Marnie 2 Condition markery 6 kociek 7 boostrov kartu s kódom do online hry Pokémon TCG
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
49,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa BA: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis hry

Marnie sa už blíži na náš sklad, očakávaná je v druhej polovici septembra. Načas sme ju preradili medzi nedostupné hry - Pokémon nám bežne kráti objednávky a nechceme sľubovať, čo by sme nevedeli dodržať. Tí, ktorí si stihli Marnie objednať, ju dostanú ihneď ako príde na sklad. A ak nám príde viac kusov (objednaných je oveľa viac), než máme doteraz objednávok, hneď ju nastavíme ako dostupnú :) aj pre ostatných.

Vyrazte do boja s Marnie! Toto dievča zo Spikemuthu netúži po ničom inom, iba vyhrať šampionát. Poriadne sa vyzbrojte a vyrazte s ňou na ďalší turnaj so sadou Marnie Premium Tournament Collection. 

Obsahuje:

  • 1 Full-art foil Supporter karta Marnie
  • 3 ďalšie foil Supporter karty Marnie
  • 65 obalov Marnie
  • Pevný deck box (krabičku) s ilustráciou Marnie
  • flipovaciu mincu Marnie
  • 2 Condition markery
  • 6 kociek
  • 7 boostrov
  • kartu s kódom do online hry Pokémon TCG
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje