Pokémon: My First Battle - Pikachu, Bulbasaur
Vďaka Pokémon: My First Battle si užijete nefalšovanú radosť z vášho prvého Pokémon duelu! Ide o ideálnu vstupnú bránu do sveta populárnej kartovej hry, ktorá je vďaka dvojici predpripravených herných minibalíčkov a všetkého potrebného náčinia najlepším sprievodcom v začiatkoch vášho hrania. V tomto prípade vám budú robiť spoločnosť Pikachu a Bulbasaur! Tento produkt obsahuje všetko čo začínajúci Pokémon nadšenci potrebujú, aby sa naučili pravidlá strategickej hry schovávajúcej sa za zberateľským ošiaľom. 
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

12,49 €
9,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Vďaka Pokémon: My First Battle si užijete nefalšovanú radosť z vášho prvého Pokémon duelu! Ide o ideálnu vstupnú bránu do sveta populárnej kartovej hry, ktorá je vďaka dvojici predpripravených herných minibalíčkov a všetkého potrebného náčinia najlepším sprievodcom v začiatkoch vášho hrania. V tomto prípade vám budú robiť spoločnosť Pikachu a Bulbasaur!

Tento produkt obsahuje všetko čo začínajúci Pokémon nadšenci potrebujú, aby sa naučili pravidlá strategickej hry schovávajúcej sa za zberateľským ošiaľom. 

Obsah hry:

2 predpripravené herné minibalíčky (každý obsahuje 17 kariet), 2 herné podložky, pravidlá, kovová vyhodnocovacia minca, žetóny zranení, 6 Prize žetónov

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje