Pokémon Shining Fates Mini Tin - Zarude a Shiny Eldegoss
Pokémon Shining Fates Mini Tin je obľúbená plechová krabička z edície Shining Fates, ktorá môže byť krásnym darčekom jednak pre zberateľov, tak i hráčov Pokémon.  Plechová krabička Pokémon: Shining Fates Mini Tin - Zarude a Shiny Eldegoss obsahuje 2 boostre (balíčky) z edície Shining Fates, špeciálnu kartu s Pokémonmi Zarude a Shiny Eldegoss a mincu do obľúbenej zberateľskej hry Pokémon. Je možné si vybrať jednu z piatich rôznych variant podľa vybranej ilustrácie Pokémona na prednej strany krabičky. Ak ich pozbierate všetky vytvoríte tak krásny podlhovastý obrázok z týchto Shining Pokémonov (Reshiram a Shiny Cinderace, Celebi a Shiny Rillaboom, Kyogre a Shiny Snom, Manaphy a Shiny Inteleon, Zarude a Shiny Eldegoss).
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
16,99 €
Dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: Dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pokémon Shining Fates Mini Tin je obľúbená plechová krabička z edície Shining Fates, ktorá môže byť krásnym darčekom jednak pre zberateľov, tak i hráčov Pokémon. 

Plechová krabička Pokémon: Shining Fates Mini Tin - Zarude a Shiny Eldegoss obsahuje 2 boostre (balíčky) z edície Shining Fates, špeciálnu kartu s Pokémonmi Zarude a Shiny Eldegoss a mincu do obľúbenej zberateľskej hry Pokémon.

Je možné si vybrať jednu z piatich rôznych variant podľa vybranej ilustrácie Pokémona na prednej strany krabičky. Ak ich pozbierate všetky vytvoríte tak krásny podlhovastý obrázok z týchto Shining Pokémonov (Reshiram a Shiny Cinderace, Celebi a Shiny Rillaboom, Kyogre a Shiny Snom, Manaphy a Shiny Inteleon, Zarude a Shiny Eldegoss).

Obsah hry:

2 boostere (balíčky) Shining Fates
1 hádzacia minca
1 špeciálna obrázková karta s Pokémonom na prednej strane plechovky

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje