Pokémon: Trading Card Game Classic Collection
Pokemon: Trading Card Game Classic Collection, je luxusná zberateľská delikatesa, ktorá korunuje každú poké-zbierku! Je výsledkom spolupráce medzi The Pokémon Company, Creatures Inc. a dizajnérskym štúdiom nendo, a je navrhnutá tak, aby v kvalitnom remeselnom prevedení ponúkla všetko, čo potrebujete na hranie kartovej hry Pokémon Trading Card Game. Každý jej prvok je navrhnutý tak, aby lahodil nielen hráčom, ale aj milovníkom krásneho, minimalistického dizajnu a kombinuje krásu a funkciu. To všetko dotvára trojica predpripravených herných balíkov, postavených okolo ikonickej trojice historických kariet Venusaura, Charizarda a Blastoisea základnej sady, ako aj úplne nových kartách*. Nájdete tu toho naozaj dosť. Okrem spomínanej trojice prepripravených balíkov balenie obsahuje kvalitnú hraciu dosku s látkovým povrchom vrátane priehradky až pre tri balíčky, kompletnú súpravu herného príslušenstva v podobe stohovateľných hliníkových žetónov poškodenia, trojrozmerné žetóny kondícií otravy a popálenia, 3 sady obalov na karty s rôznymi motívmi Pokéballu a tiež trojicu krabičiek (deck boxov) na vaše karty. *Tieto karty nie je okrem základných kariet energií možné použiť na oficiálnych turnajoch v Pokémon Trading Card Game. Doprajte si naozajstnú zberateľskú dobrotu! Chyťte ich všetkých!  
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

399,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Pokemon: Trading Card Game Classic Collection, je luxusná zberateľská delikatesa, ktorá korunuje každú poké-zbierku!

Je výsledkom spolupráce medzi The Pokémon Company, Creatures Inc. a dizajnérskym štúdiom nendo, a je navrhnutá tak, aby v kvalitnom remeselnom prevedení ponúkla všetko, čo potrebujete na hranie kartovej hry Pokémon Trading Card Game. Každý jej prvok je navrhnutý tak, aby lahodil nielen hráčom, ale aj milovníkom krásneho, minimalistického dizajnu a kombinuje krásu a funkciu. To všetko dotvára trojica predpripravených herných balíkov, postavených okolo ikonickej trojice historických kariet Venusaura, Charizarda a Blastoisea základnej sady, ako aj úplne nových kartách*.

Nájdete tu toho naozaj dosť. Okrem spomínanej trojice prepripravených balíkov balenie obsahuje kvalitnú hraciu dosku s látkovým povrchom vrátane priehradky až pre tri balíčky, kompletnú súpravu herného príslušenstva v podobe stohovateľných hliníkových žetónov poškodenia, trojrozmerné žetóny kondícií otravy a popálenia, 3 sady obalov na karty s rôznymi motívmi Pokéballu a tiež trojicu krabičiek (deck boxov) na vaše karty.

*Tieto karty nie je okrem základných kariet energií možné použiť na oficiálnych turnajoch v Pokémon Trading Card Game.

Doprajte si naozajstnú zberateľskú dobrotu! Chyťte ich všetkých!

 

Obsah hry:

3 predpripravené 60-kartové herné balíčky postavené okolo ikonickej trojice Venusaur, Charizard a Blastoise, vysokokvalitná herná podložka, "krabička" na náčinie (3D žetóny zranení, 3D žetóny kondícií otravy a popálenia), 3 sety 65 obalov na karty, 3 krabičky na karty (deck box)

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje