Pokémon: Trainers Toolkit 2021
V hráčmi obľúbenom Pokémon: Trainer's Toolkit nájdete všetko čo potrebujete vedieť o vyvážení správneho balíka kariet na hru Pokémon TCG. Pri tvorbe balíčka si hráči najčastejšie kladú otázky ohľadom počtu pokémonov, trénerských kariet, koľko energíí bude treba v balíku a akú stratégiu pre hru zvoliť. Práve tento toolkit vám pomôže vyriešiť všetky tieto otázky a urobiť každý váš deck mimoriadny :). Pokémon Trainers Toolkit 2021 obsahuje všetko potrebné pre stavbu turnajových balíčkov, a počíta už s formátom Standard 2022. V balení nájdete nielen hromadu užitočných trénerských kariet a energií, ktoré možno využívať vo všetkých balíkoch, ale tiež 4 doplnkové booster balíčky a ďalšie príslušenstvo ako obaly na karty, žetóny pre označenie stavov popálenia a otravy, kocky pre označenie zranení a kocku, ktorá sa na turnajoch používa namiesto flipovacej mince. V balení nájdete aj zhrnutie pravidiel a vysvetlenie využitia jednotlivých druhov kariet - v anglickom jazyku.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
2 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
29,99 €
Momentálne nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Momentálne nedostupné
Predajňa BB: Momentálne nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hráčmi obľúbenom Pokémon: Trainer's Toolkit nájdete všetko čo potrebujete vedieť o vyvážení správneho balíka kariet na hru Pokémon TCG.

Pri tvorbe balíčka si hráči najčastejšie kladú otázky ohľadom počtu pokémonov, trénerských kariet, koľko energíí bude treba v balíku a akú stratégiu pre hru zvoliť. Práve tento toolkit vám pomôže vyriešiť všetky tieto otázky a urobiť každý váš deck mimoriadny :).

Pokémon Trainers Toolkit 2021 obsahuje všetko potrebné pre stavbu turnajových balíčkov, a počíta už s formátom Standard 2022. V balení nájdete nielen hromadu užitočných trénerských kariet a energií, ktoré možno využívať vo všetkých balíkoch, ale tiež 4 doplnkové booster balíčky a ďalšie príslušenstvo ako obaly na karty, žetóny pre označenie stavov popálenia a otravy, kocky pre označenie zranení a kocku, ktorá sa na turnajoch používa namiesto flipovacej mince. V balení nájdete aj zhrnutie pravidiel a vysvetlenie využitia jednotlivých druhov kariet - v anglickom jazyku.

Obsah hry:
  • More than 50 useful cards to power up your decks, including dozens of Trainer cards and 2 copies of Crobat V
  • More than 100 Energy cards, including Special Energy
  • 4 Pokémon TCG booster packs, each containing 10 cards and 1 basic Energy
  • 65 card sleeves to protect your deck
  • A Deck Builder's Guide
  • A complete Pokémon TCG rulebook
  • A set of 7 tournament-legal dice
  • 2 condition markers
  • A code card for the Pokémon TCG Online
Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
2 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2021
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje