Pokémon: Trainers Toolkit 2022
V hráčmi obľúbenom Pokémon: Trainers Toolkit v edícii 2022 nájdete všetko čo potrebujete vedieť o vyvážení správneho balíka kariet na hru Pokémon TCG. Pri tvorbe balíčka si hráči najčastejšie kladú otázky ohľadom počtu pokémonov, trénerských kariet, koľko energií bude treba v balíku a akú stratégiu pre hru zvoliť. Práve tento toolkit Vám pomôže vyriešiť všetky tieto otázky a urobiť každý Váš deck mimoriadny :). Pokémon: Trainers Toolkit 2022 obsahuje všetko potrebné pre stavbu turnajových balíčkov. V balení nájdete nielen hromadu užitočných trénerských kariet a energií, ktoré možno využívať vo všetkých balíkoch, ale tiež 4 doplnkové booster (balíčky) a dve foilové karty Lumineon V. Toolkit obsahuje aj ďalšie príslušenstvo ako obaly na karty (65 ks), žetóny pre označenie stavov popálenia a otravy, VSTAR žetón, kocky pre označenie zranení a kocku, ktorá sa na turnajoch používa namiesto flipovacej mince. V balení nájdete aj zhrnutie pravidiel, sprievodcu skladaním herného balíčka, vysvetlenie využitia jednotlivých druhov kariet - v anglickom jazyku a online kód pre hru Pokémon TCG Live.
Odporúčaný vek:
6 rokov
Dĺžka hry:
20 min.
Počet hráčov:
2 hráči
Jazyk hry:

Ak si objednáte Pokémon produkty za viac ako 25, 50 či 90 eur, môžete si vybrať nádherný darček z viacerých možností (viac v blogu).

Nájdite podobné hry:
36,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Objednáme pre vás
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

V hráčmi obľúbenom Pokémon: Trainers Toolkit v edícii 2022 nájdete všetko čo potrebujete vedieť o vyvážení správneho balíka kariet na hru Pokémon TCG.

Pri tvorbe balíčka si hráči najčastejšie kladú otázky ohľadom počtu pokémonov, trénerských kariet, koľko energií bude treba v balíku a akú stratégiu pre hru zvoliť. Práve tento toolkit Vám pomôže vyriešiť všetky tieto otázky a urobiť každý Váš deck mimoriadny :).

Pokémon: Trainers Toolkit 2022 obsahuje všetko potrebné pre stavbu turnajových balíčkov. V balení nájdete nielen hromadu užitočných trénerských kariet a energií, ktoré možno využívať vo všetkých balíkoch, ale tiež 4 doplnkové booster (balíčky) a dve foilové karty Lumineon V. Toolkit obsahuje aj ďalšie príslušenstvo ako obaly na karty (65 ks), žetóny pre označenie stavov popálenia a otravy, VSTAR žetón, kocky pre označenie zranení a kocku, ktorá sa na turnajoch používa namiesto flipovacej mince. V balení nájdete aj zhrnutie pravidiel, sprievodcu skladaním herného balíčka, vysvetlenie využitia jednotlivých druhov kariet - v anglickom jazyku a online kód pre hru Pokémon TCG Live.

Obsah hry:

viac ako 50 užitočných trénerských kariet pre stavbu balíčku
2 Pokémon karty Lumineon V
viac ako 100 kusov kariet energií (vrátane špeciálnych)
4 Pokémon boostre (balíčky)
65 obaly na karty
sprievodca skladaním herného balíčka
6 kociek pre označenie zranení
2 žetóny pre označenie kondícií (otrava a popálenie)
VSTAR žetón
kocka (na turnajoch sa používa namiesto flipovacej mince)
karta s kódom do Pokémon TCG live

Parametre:
Počet hráčov:
2 hráči
Dĺžka hry:
20 min.
Odporúčaný vek:
6+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2022
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje