Poznáš svet?
Nové upravené vydanie spoločenskej hry pre deti a dospelých, ktorí majú radi spoznávanie sveta. Vedomostno-zábavná hra pre zvedavé deti a dospelých je pútavou expedíciou po celom svete, jeho krajinách, pohoriach a prírodných zázrakoch, s množstvom otázok, ktoré sa viažu k najzaujímavejším svetovým prírodným a kultúrnym atrakciám. Víťazom hry sa stáva hráč, ktorý vďaka vedomostiam a dávke hráčskeho šťastia najrýchlejšie prejde celú trasu herného plánu. V hre nájdete 2 hracie plány. Prvý plán Svet pre malých (pre deti od 7 do 12 rokov) a druhý plán Svet pre veľkých (pre staršie deti a dospelých). V hre sa vydáte na púť po kontinentoch a štátoch na podklade dvoch ilustrovaných herných plánov mapy sveta s viac ako 800 otázkami. Cieľom hry je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať jednotlivé štáty, ich prírodu, históriu, kultúru a umenie a naučiť sa o nich viac, ako sú len bežné informácie. Hra Poznáš svet? je výbornou hrou do akejkoľvek spoločnosti. Ponúka poučenie i zábavu. Radosť z toho, keď viete a zamyslenie, koľko toho ešte neviete!
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
29,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom posledné kusy, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Nové upravené vydanie spoločenskej hry pre deti a dospelých, ktorí majú radi spoznávanie sveta.

Vedomostno-zábavná hra pre zvedavé deti a dospelých je pútavou expedíciou po celom svete, jeho krajinách, pohoriach a prírodných zázrakoch, s množstvom otázok, ktoré sa viažu k najzaujímavejším svetovým prírodným a kultúrnym atrakciám. Víťazom hry sa stáva hráč, ktorý vďaka vedomostiam a dávke hráčskeho šťastia najrýchlejšie prejde celú trasu herného plánu.

V hre nájdete 2 hracie plány. Prvý plán Svet pre malých (pre deti od 7 do 12 rokov) a druhý plán Svet pre veľkých (pre staršie deti a dospelých).

V hre sa vydáte na púť po kontinentoch a štátoch na podklade dvoch ilustrovaných herných plánov mapy sveta s viac ako 800 otázkami. Cieľom hry je nielen zabaviť sa, ale aj spoznať jednotlivé štáty, ich prírodu, históriu, kultúru a umenie a naučiť sa o nich viac, ako sú len bežné informácie. 
Hra Poznáš svet? je výbornou hrou do akejkoľvek spoločnosti. Ponúka poučenie i zábavu. Radosť z toho, keď viete a zamyslenie, koľko toho ešte neviete!

Obsah hry:

2 herné plány – jeden pre deti (8 až 14 rokov) a jeden pre staršie deti a dospelých 
283 kartičiek štyroch druhov
648 otázok na kartičkách pre staršie deti a dospelých
162 otázok na kartičkách pre menšie deti
figúrky a kocku

Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Daniel Kollár, Daniela Kollárová, Juraj Kucharík
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje