Příběhy z kostek: Paw Patrol
Příběhy z kostek - Paw Patrol sú verziou obľúbených Příběhů z kostek, tentokrát venovanou hrdinom obľúbeného fenoménu Labková patrola! Princíp hry je extrémne jednoduchý a všetko je postavené okolo deviatich šesťstenných kociek. Tie majú namiesto bodiek (resp. číslic) rôzne obrázky a každá kocka je iná. To dáva dokopy 54 obrázkov a niečo málo cez 10 miliónov rôznych kombinácií! Ide teda o naozaj šikovný a kompaktný nástroj na vytváranie príbehov. Dajte vašej fantázii zabrať, hoďte kockami, interpretujte obrázky, ktoré vám na nich padnú a vytvorte príbeh!
Odporúčaný vek:
4 roky
Dĺžka hry:
1-20 min.
Počet hráčov:
1-12 hráčov
Jazyk hry:
nezávislý
13,99 €
skladom, odosielame čo najskôr
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Příběhy z kostek - Paw Patrol sú verziou obľúbených Příběhů z kostek, tentokrát venovanou hrdinom obľúbeného fenoménu Labková patrola!

Princíp hry je extrémne jednoduchý a všetko je postavené okolo deviatich šesťstenných kociek. Tie majú namiesto bodiek (resp. číslic) rôzne obrázky a každá kocka je iná. To dáva dokopy 54 obrázkov a niečo málo cez 10 miliónov rôznych kombinácií!

Ide teda o naozaj šikovný a kompaktný nástroj na vytváranie príbehov. Dajte vašej fantázii zabrať, hoďte kockami, interpretujte obrázky, ktoré vám na nich padnú a vytvorte príbeh!

Obsah hry:

9 kociek, pravidlá

Parametre:
Počet hráčov:
1-12 hráčov
Dĺžka hry:
1-20 min.
Odporúčaný vek:
4+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Rok vydania:
2023
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje