Quarantine
Postavte si vlastnú nemocnicu s heliportom, pohotovosťou, lekárňou aj patológiou!Quarantine je veľmi zaujímavá a originálna hra s prostredia zdravotníctva a tých veru veľa nie je. Každý hráč má na starosti vlastnú nemocnicu, ktorá sa na začiatku skladá iba z recepcie a štyroch špecializovaných oddelení. Počas hry sa pred každou nemocnicou vytvára fronta pacientov (sú to slovenské nemocnice :)) čakajúcich na ošetrenie na niektorom z oddelení. Hráči ss snažia pacientov priebežne vybavovať, tj. prijať na odpovedajúce voľné oddelenie a vyliečiť ich. Za vyliečených pacientov získávajú hráči prostriedky na ďalší rozvoj nemocnice. Situáciu však komplikujú infekčné choroby, ktoré sa môžu nemocnicou šíriť.Quarantine je rozhodne veľmi dobre tématicky spracovaná a má originálne herné mechanizmy. A k tomu poskytuje skutočne veľkú variabilitu v jednotlivých hrách. Obsahuje 14 druhov možných oddelení a častí nemocnice, ako napríklad heliport, kaviareň, obchodík a pod.
Odporúčaný vek:
13 rokov
Dĺžka hry:
60 min.
Počet hráčov:
2-4 hráči
Jazyk hry:
Nájdite podobné hry:
26,99 €
dlhodobo nedostupné
Pridať medzi obľúbené
Predajňa VIVO!: dlhodobo nedostupné
Predajňa BB: dlhodobo nedostupné
Doprava od 3,59 €, pri nákupe nad 69,99 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Postavte si vlastnú nemocnicu s heliportom, pohotovosťou, lekárňou aj patológiou!
Quarantine je veľmi zaujímavá a originálna hra s prostredia zdravotníctva a tých veru veľa nie je. Každý hráč má na starosti vlastnú nemocnicu, ktorá sa na začiatku skladá iba z recepcie a štyroch špecializovaných oddelení. Počas hry sa pred každou nemocnicou vytvára fronta pacientov (sú to slovenské nemocnice :)) čakajúcich na ošetrenie na niektorom z oddelení. Hráči ss snažia pacientov priebežne vybavovať, tj. prijať na odpovedajúce voľné oddelenie a vyliečiť ich. Za vyliečených pacientov získávajú hráči prostriedky na ďalší rozvoj nemocnice. Situáciu však komplikujú infekčné choroby, ktoré sa môžu nemocnicou šíriť.
Quarantine je rozhodne veľmi dobre tématicky spracovaná a má originálne herné mechanizmy. A k tomu poskytuje skutočne veľkú variabilitu v jednotlivých hrách. Obsahuje 14 druhov možných oddelení a častí nemocnice, ako napríklad heliport, kaviareň, obchodík a pod.

Obsah hry:
 • 96 Patient Cubes
 • 32 Graysles Disease Cubes
 • 8 Bonus Action Markers
 • 4 Action Disks
 • 56 Tiles:
  • 28 Special Room Tiles (two each of 14 types)
  • 16 Starting Treatment Room Tiles
  • 8 Additional Treatment Room Tiles
  • 4 Lobby Tiles
 • 1 Draw Bag
 • Rulebook
Parametre:
Počet hráčov:
2-4 hráči
Dĺžka hry:
60 min.
Odporúčaný vek:
13+
Jazyk hry:
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Mark Klassen
Rok vydania:
2013
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje