Racoon
Malý mýval Rascal má dnes veľkú chuť na sladké jahody!  A rys Leo má zase chuť na mývala! Pomôžte mývalovi dostať sa k jahodám a ukážte mu správnu cestu, aby sa vyhol striehnucemu rysovi. Raccon je logická hra, v ktorej musíte umiestniť na vyznačenej ploche dieliky cestičky tak, aby doviedla mývala ku jahode a pritom sa vyhol číhajúcemu rysovi.  Hlavolam obsahuje 40 úloh v štyroch obtiažnostiach. Pravidlá Dieliky sú vyrobené z moderných nanomateriálov a vďaka tomu veľmi dobre držia na hracej ploche a naviac tento materiál je aj vodeodolný. Ak sa časom priľnavosť stratí, stačí dieliky opláchnuť v studenej vode a znovu budú dobre držať. Pred hrou je nutné z dielikov odstrániť ochrannú fóliu.
Odporúčaný vek:
7 rokov
Dĺžka hry:
10 min.
Počet hráčov:
1 hráč
Jazyk hry:
nezávislý
Nájdite podobné hry:
9,99 €
Skladom, odosielame ihneď
Predajňa BA: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Predajňa BB: Skladom, odber na predajni možný ihneď
Doprava od 2,99 €, pri nákupe nad 50,00 € dopravu neplatíte! Osobný odber na predajni máte zadarmo.
Popis a obsah hry

Malý mýval Rascal má dnes veľkú chuť na sladké jahody!  A rys Leo má zase chuť na mývala! Pomôžte mývalovi dostať sa k jahodám a ukážte mu správnu cestu, aby sa vyhol striehnucemu rysovi.

Raccon je logická hra, v ktorej musíte umiestniť na vyznačenej ploche dieliky cestičky tak, aby doviedla mývala ku jahode a pritom sa vyhol číhajúcemu rysovi.  Hlavolam obsahuje 40 úloh v štyroch obtiažnostiach.

Pravidlá

Dieliky sú vyrobené z moderných nanomateriálov a vďaka tomu veľmi dobre držia na hracej ploche a naviac tento materiál je aj vodeodolný. Ak sa časom priľnavosť stratí, stačí dieliky opláchnuť v studenej vode a znovu budú dobre držať. Pred hrou je nutné z dielikov odstrániť ochrannú fóliu.

Obsah hry:
  • 1 hrací plán
  • 20 obojstranných kartičiek so zadaniami
  • 6 dielikov cesty
  • pravidlá
Parametre:
Počet hráčov:
1 hráč
Dĺžka hry:
10 min.
Odporúčaný vek:
7+
Jazyk hry:
nezávislý
Jazyk pravidiel:
Výrobca:
Autor:
Inon Kohn
Rok vydania:
2014
Užitočné odkazy:
Podobné hry
Hry ako životná filozofia
Rýchle dodanie objednávky
Ponuka, v ktorej si nájde každý to svoje